Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Másnak is hatalmas csalódás...

Másnak is hatalmas csalódás (volt) az egyetem?

Figyelt kérdés

Nem akarom itt oldalakon át részletezni, meg azt sem akarom, hogy valaki felismerjen. De tönkretette az életemet teljesen. Arról nem beszélve, hogy én otthagytam volna korábban, sőt be sem iratkoztam volna, ha nincsen a szülői szigor, amiről nem az intézmény tehet de sok más szabálytalanságról igen. Meg hogy nekem ezekkel együttvéve csalódás volt, előbbiek csak fokozták. Mikor odáig jutottam, hogy foggal-körömmel, de elvégzem, szembesültem azzal, hogy ez a tanár direkt sehogyan sem enged át és kis iskola, uralja az iskolát is és a szakot is...

Az egy dolog, hogy elcsesztem, el kellett csesz nem 4 évet erre. De legalább most lehetnék szabad, ne kellene tovább szenvednem miatta. Nem mondhattam meg, hogy otthagytam itthon, megértenétek, ha leírhatnám ide.


2019. szept. 1. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem volt csalódás. Szerettem.
2019. szept. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Egyfelől attól tartok az iskolakezdéssel visszatért a troll aki pár naponta kiírja mennyire rossz az egyetem, de az apja agyonveri ha otthagyja vagy rossz az átlaga, ezerszer le lett írva mit csináljon de mindig visszaeszi ide a fene ugyanazt kiírni. Gyanúsan hasonló a kérdés stílusa.


Olyan szempontból csalódás volt, hogy sok volt a töltelék tárgy, a szakmai tárgyak meg nagyon elméletiek voltak. Szakmai gyak alatt derült ki, hogy tényleg csak egy kevés része hasznos a "való világban" annak amit tanultunk. Ettől független újra elvégezném az egyetemet, de esetleg másik szakot hasonló derületen, hátha abban több gyakorlatett volna.

2019. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Már írt priviben hogy tényleg ő az a troll....
2019. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Milyen troll???????????? Ilyet aztán nem írtam. Továbbá mert van egy véleményem, arról, hogy nekem ez egy csalódás volt, de egyébként akik ebbe az intézménybe jártak azoknak 90 %-ának ugyanez a véleménye és utálták minden percét...

Azon túl, hogy használható tudást nem kapsz és ugyanúgy minimálbért fogsz vele keresni.... Ez a saját véleményem, hogy mi eszemmel biztos nem mennék egyetemre sem, de ide, végképp nem. Utálom is ezt, soha egy percet nem dolgoznék benne.

2019. szept. 1. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

"Továbbá mert van egy véleményem, arról, hogy nekem ez egy csalódás volt, de egyébként akik ebbe az intézménybe jártak azoknak 90 %-ának ugyanez a véleménye és utálták minden percét..." - Nem is erre írtam hogy troll vagy hanem hogy egész eddig leírtad a szomorú kitalált háttértörténeted, hiába írták hogy akkor mit csinálj bhasztál rá majd újra és újra kiírtad ugyanazt a hülyeséget. Rengeteg segítő válasz volt amíg nem írtad ki ugyanazt minden másnap és már elege volt mindenkinek belőled. Mint írtam ha nem troll vagy akkor szimplán agyhalatt akinek nem megy az értő olvasás. Így meg feleseleges kérdést kiírnod ha nem is fogod fel a válaszokat. Sajnáltatni szeretnéd csak magad vagy mi? Mert akkor meg elnézted az oldalt (vagy ezt se bírtad felfogni hogy mi az oldal célja).


De itt a hozzászólásomra a privi:


"Eltaláltad mucika. Csak annyi különbséggel, hogy nem vagyok troll, meg igaz is...."

Ha igaz lenne tettél volna valamit már felnőtt emberként....

2019. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!