Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lányok ti milyen ruhát hordtok...

Lányok ti milyen ruhát hordtok tesiórán?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem hogy melyik iskolában kérik kötelezően a fehérpólót meg a fekete nadrágot, vagy mennyire veszik lazán.

Én leginkább a tornacipőn akadok ki, amit terembe kérnek, csak az lehet rajtunk ami szerintem kényelmetlen és nem valami tartós. Sokkal jobb lenne egy rendes teremsportolásra alkalmas cipő mint a sima pár száz forintos tornacipő én szerintem.



2019. szept. 3. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ebből nem csináltak hisztit. Első órán még nagy volt a szigor, aztán az egyik lány megkérdezte a tesitanárt, hogy miért kell "egyenkonyhásruhában" edzenünk, ha a sportruházat nevében benne van, hogy sportruházat és nálunk érdemibb tevékenységet végzők is azt húzzák fel edzéshez. Emellett az a lúdtalpat csináló gumicipő minden, csak nem megfelelő választás szakmailag sem.


Utána mindenki abban jött, amiben akart, csak vegye át óra előtt.

2019. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Az iskola logójával elátott pólóban,rövid feket nadrágban(hosszút csak télen vehetünk fel,de akkor is csak akkor ha az udvaron vagyunk,ne kérdezd miért),fehér zokni és tornacipő.Nálznk ezt eléggé szigorúan veszik.

16/L

2019. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Lehet rendelni sulis polot, minden evfolyamnak kulon szinut, altalaban abban tesiznek a legtobben. De egyaltalan nem veszik szigoruan, barki felvehet azt, amit akar.
2019. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy sulis logóval ellátott rövidujjas pólót, minden évfolyamnak más színben és abban kellett tesizni. Alulra viszont azt vettünk fel, amit akartunk.
2019. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Amit szeretnénk.

A tanát azt mondta, hogy abban tesizünk amiben jól esik, csak legyen váltóruha. De nem akad ki, nem ír be, ha mondjuk nincs nálunk cucc, csak a saját javunkra mondja, hogy vigyünk váltóruhát.

2019. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy van ,h van a suli póló suli neve plusz logó rajta.Ezen kívül fekete leginsz van mindenkinek a fiúknak rövid gatya. Én a sulis rövid ujjút nem szeretem mert nagy és hiába mondtuk ,h S-es a mértem mégis L-est kaptam. Mondván bele növök 12.re 11.lettem most és mindig nagy. Plusz nem akarok egy s-es méretétől L-re nőni. Egy előnye van, hogy így legalább hosszú a póló. Nálunk a cipőbe nem kötnek bele az mind1 milyen. Van akinek sport cipő vagy az a olcsó fekete vagy fehér torna cipő. 16L
2019. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!