Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A te iskoládban kötelező a...

A te iskoládban kötelező a tornadressz tesiórán?

Figyelt kérdés
Illetve ha már végeztél, mikor volt, és általános iskolában vagy középsuliban volt kötelező dressz ? Színe is meg volt határozva ? Lehetett valamit felvenni rá ?

2017. szept. 10. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Általánosba az volt még 8. osztályban is. Ez volt 3 éve, nagyon utáltam. Fekete rövid ujjút kértek. Nem igazán vehettünk rá semmit de ha vettünk fel rá kisnadrágot akkor nem szólt érte a tanárnő, de annak sem volt értelme mert a dressz csúszós anyaga végett folyton le akart esni rólam. Meg volt rajtam felesleg amit nagyon kiemelt, ráadásul oké hogy leszorított de a combomnál viszont látszódott hogy sokkal vastagabb ha dressz van rajtam. Ha strandon bikinit húzok az nem emel ki ennyire....
2017. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
‘96-2004 között jártam, és kötelező volt általánosban a kél vagy fekete rövidujjú. Felsőben vehettünk rá iskolapólót. Alapvetően nem volt vele gondom, de az öltözést és a WCt azért problémásnak tartottam. Volt akinek pamut volt, azok egy tanévet sem birtak ki, kibojhosodtak. Hatodik osztály után elmentem hatosztályos gimnáziumba, ott már nem volt kötelező. Még egy évet hordtam ott is, de ott nem csak pólót, de nadrágot is vettem rá.
2017. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Általános iskolában kötelező volt. Most középiskolában egyenpóló és fehér rövidnadrág kötelező, évszaktól függetlenül. Mi gyakran vagyunk kint az őszi-téli időszakban is, mert nem mindig szabad a tornaterem. Először kissé kellemetlen volt, de ha mozogsz rendesen, nem fázol.

17/L

2017. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2006-2009-ig én is tornadresszt hordtam, utána iskolát váltottam, és ott fekete nadrág, fehér póló volt a kötelező.

18L

2018. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Általánosba végig kellett tornadresszt hordani, felsőbe 7. és 8. osztályba vehettünk rá rövidnadrágot, akár pólót is de alatta kellett a dressz.

Gimibe a házirendbe benne volt hogy kötelező a tornadressz de gyakorlatilag nem kellett hordani. Jártam szertornára mert kötelező volt egy sportoktatásra járni iskolán belül és szertornán meg kötelező volt a tornadressz.

2021. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk általánosban csak fehér póló és fekete gatya kellett, meg egy tornacipő ami nem az utcai.

Középiskolában egyenpoló és valamilyen kényelmes nadrág, nem farmer meg ilyesmik.

2021. aug. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általánosba 6. osztályig kellett a dressz. Utána kék suis póló vagy fehér sima póló és fekete rövidnarág. Meg váltó cipő.


Gimibe fehérpóló és kényelmes sportolásra alkalmas nadrág akár rövid akár hosszú mindegy volt csak sportolásra alkalmas legyen. Cipőből sportcipőt kért a tanár vagy tornacipőt. Ha ott szertorna volt pár órán át akkor tornadressz kellett, akinek nem volt annak adott kölcsön az iskola tornacsapat gyakorló dresszeit adta kölcsön az órára. Azzal indokolta hogy így biztonságos nem fog a nyakunkba csúszni a póló meg semmi ilyen, az hogy betűrjük a pólót abba nem hitt sokszor volt hogy kicsúszott, ezért ragaszkodott a dresszhez. Nadrágot vehettünk rá akit zavart az hogy nincs szára.

2022. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!