Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti elhiszitek hogy egy munkahe...

Ti elhiszitek hogy egy munkahelyen április óta nem kaptak fizetést az emberek és azóta ingyen járnak be, de bejárnak és dolgoznak?

Figyelt kérdés

Mai reggeli hír akit érdekel nézzen utána klubradio atv.hu is foglalkozott vele, egy józsefvárosi magániskola, amely elvesztette az eddigi állami keretszerződését, így április óta egy fillért se kaptak az államtól, így azóta a bérekre sincs pénz. A villany még ég ezt tudja adni a fenntartó , de bérekre egy fillért se.

Aki tanár ott van a májusi számfejtéssel kapta meg az áprilisi bért, azóta egy fillért se, és semmi remény hogy a helyzet rendeződik, így a „csodavárás“ zajlik. Akár karácsonyig is ez a helyzet maradhat....

És ezzel együtt a tanárok ott vannak és dolgoznak lezárult a tanév majd elkezdődött az új és mindezt ingyen.


Ti ezt elhiszitek? ÉN nem. Hiába nyilatkozott az iskola igazgatója hogy így van, hiába nyilatkozott a MÁK illetékes hogy így van és akkor se hiszem el.


Én nem hiszem el hogy a mai tanárhiányos időkben van olyan hülye tanár aki hónapokat melózik ingyen a rendeződés esélye nélkül és nem megy át 100 másik suliba ahol tanárhiány van.


2019. szept. 4. 08:20
 1/3 A kérdező kommentje:
mert a tanár az lehet elkötelezett de azért ő se kapja ingyen a kenyeret a boltban valamiből élnie kell és ha itt nem kap bért miért marad? Miből él? ezért nem hiszem el.
2019. szept. 4. 08:29
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elhiszem mert ez a hülye fidesz miatt nálunk otthon vidéken olyan szar a helyzet hogy napi 29 órát dolgozok egy gyárban, és én fizetek érte a főnöknek. Viccen kívül amúgy valszeg ez is csak egy ilyen eltúlzott hír most így a választások előtt, hogy jobban lejáratni a fideszt(mintha az magátol nem jaratna le magát). De az tény hogy elkezdődött az egészségügy és az oktatás leépítése, illetve a privatizációja. Ugyanis ez a nagy szittya magyar turulvérű nemzethy központosítás csak arra volt jó hogy egykézben legyen minden tulajdon, utána ujra magán kézben lesz, csak már a fidesz haverok kezében, és nem valami jottment sorosberenc kezében. Egyre inkább azt a mintát kovetik mint anno az előző kormány, csak most a másik tábor kezére játszák ki az intézményi tulajdonokat. Nincs új a nap alatt sajnos a politikában. Amúgy valszeg most rohadtul le leszek pontozva a fideszesek által, mert mertem kritizálni a nemzethy szent rendszeruket, de a sivalkodo libsik által is, mert úgy mint a kérdező, szerintem is azért ez abszurd lenne es nem hiszem el csak azért hogy ki legyen valaki kialtva egy mártírnak a fidesz zsarnok rendszerében, és ha a fidesz nem, akkor a másik oldalról már elfogadok mindent amit hallok, mert ugyanolyan egybites konzumidiota vagyok mint a fideszesek, csak mivel azoknál sokminden utkozik az erdekeimmel, ezért kapva kapok mindenre ami nem fidesz, mert legbelül én is egy hierarchikusan gonsolkozo torzsi nephez tartozni akaró ember vagyok aki szereti ha megmondják mit csináljon.
2019. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tanfolyamon tanítottam és az anyavállalat becsődölt. Egy vasat nem kaptam, de végig vittem a tanfolyamot, mert a diákok befizették és én megszerettem őket. Nyelvtanfolyam volt és vizsgára készültek. Nem akartam cserben hagyni őket, így tudatosan 3 hónapot ingyen dolgoztam. Igaz, ez nem fő állás volt nekem és megtehettem, hogy szabadidőmben jótékonykodjak.
2019. szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!