Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eléggé hosszú, bonyolult...

Eléggé hosszú, bonyolult kérdés. Segítesz?

Figyelt kérdés

Nos, lényegében kezdeném ott, hogy szlovákiai vagyok, itt 9 általános van, nem 8. Viszont én magyarországra szeretnék járni iskolába (KarrierSuli, esti tagozatos gimnázium) írtam is nekik, és írták, hogy minden rendben, mehetek, csak annyi, hogy az utolsó befejezett osztályát tudják figyelembe venni.

De nekem a 8. bizonyítványban az van írva pár tantárgyhoz hogy ''nem felelt meg'' akkor az azt jelenti, hogy nincs meg a 8 osztály?



2019. szept. 10. 12:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Lényegében azt szeretném tudni, hogy ha egy bizonyítványban az van írva pár tantárgy mellé, hogy ''nem felelt meg'' az azt jelenti, hogy az az osztály nincs befejezve?
2019. szept. 10. 12:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!