Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan foglaljam el magam órán?

Hogyan foglaljam el magam órán?

Figyelt kérdés

Minden nap elmarad egy óra, ahová helyettesítő tanár jön be, aki azt mondja, foglaljátok el magatokat.

Mindenki telefonozik, nekem jelenleg nincs modern, korszerű telefonom, ősziszünetben veszek


2019. okt. 10. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt mindíg okos telefon. Én a padtársammal hülyültem. Vagy vmi szart játszottunk papíron.
2019. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál esetleg,hogy készülj a többi napra?
2019. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg addig az addig feladott házit a többi tantárgyét, használd ki okosan az időt és legalább akkor már kevesebb marad otthonra, azzal is előrébb leszel!
2019. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj, gyakorold az angolt/vagy németet amit tanuksz...csináld a házit
2019. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi ilyenkor soha nem telefonoztunk padtàrsammal, ilyenkor beszéltünk ki mindent, bulikat, exeket, és röhögtünk, mint két hülye. Szép idők.
2019. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor beszélgettem, rejtvényt fejtettem, olvastam, tanultam, ettem általában.
2019. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!