Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek van otthoni és utcai...

Nektek van otthoni és utcai ruhátok külön?

Figyelt kérdés
Amit csak otthonra meg amit csak utcára vesztek fel.

2019. jún. 16. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van egy melegítőszerű rövidnadrágom otthonra, illetve a már elnyűtt meg kifakult pólóimat hordom itthon, amik utcára már cikik lennének.
2019. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Itthon melegítőt, meg pólót hordok (utcára ezt annyiban, hogy pl elmegyek benne az edzőteremig (10 pe4c séta), vagy csak úgy a környéken sétálni. De mondjuk a városba már nem ebben járok.
2019. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van. Többnyire elhordott utcai, vagy ép darabok azelőttről, hogy ráncba szedtem a stílusom.
2019. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Van
2019. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Van
2019. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van. Itthon kényelmesebben öltözök. Sokkal jobb gumisderekú cicagatyában fetrengeni a kanapén, mint farmerban :D
2019. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy, én farmert tok ritkán hordok. Munkába nem hordhatok (oda szoknya-blúz, vagy egyberuha az általános,mert nem szeretem az elegáns nadrágot).

Hétvégén meg biciklizni szoktam, oda technikai ruházat, ha hazajövök, akkor meg melegítő-póló.

De ha hordanék farmert, se hordanám itthonra, kényelmetlen.

2019. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van igen, az itthoni ruhák a kinyúlt/kifakult felsők és melegítőnadrágok vagy túl rövid rövidnadrágok amiket utcára nem vennék fel. Az utcai ruhákat meg azért nem hordom itthon mert szeretném ha tovább szépek maradnának, a farmerokat így nem kell egy használat után mosnom, itthon jó eséllyel összekoszolnám a ruháim pl főzéskor ráfröcsögnének dolgok meg azért ezek nem is olyan kényelmesek hogy ebben feküdjek a kanapén.
2019. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, van.

Általában a pólókat, amiket már nem veszek fel utcára azok az itthoniba kerülnek be. Farmert itthon nyilván nem hordok ez kivétel, erre külön van hosszú és rövidnadrág is (kényelmes). De még teljesen kivételnek ez sem mondom, mivel hogy ha jönnek vendégségbe, főzünk kint, vagy olyan csinálok miben összekoszolhatom, kiaszíkathatom, akkor azt veszem fel.

Zokni, ha netán veszek fel, abból nem igazán van külön, ahogy gatyából sem.

Viszont mosatlanul olyan ruhát én itthonra nem veszek fel, miben már voltam kint az utcán. Nem ülök le sehova. Amint hazaérek, ha nem is fürdök, akkor is kézmosás + átöltözés. Nem vegyítem otthoni ruhákkal azt, amiben nyilvános helyen leülök, stb.

2019. jún. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs.

Én általában itthon is farmert hordok. Vannak elasztikusabb tök kényelmes darabok, amik jól is néznek ki, utcán is ezekben járok. Melegben nyilván shortot. Az ilyen melegítő, meg kifakult, kitágult pólóban én kényelmetlenül érzem magam. Arról nem is beszélve, hogy ha esetleg valaki váratlanul betoppanna, akkor sem vagyok előtte "pizsamában".

2019. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!