Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tesiórán veletek is levettetik...

Tesiórán veletek is levettetik a cipőt és a zoknit, ha otthon felejtitek a tornacipőtöket? Vagy a zokni maradhat nálatok? Hányadik osztályban történt? Nemet is írjatok (szerintem a lányoknál gyakrabban fordul elő).

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 20:35
1 2
 11/17 anonim válasza:
20%
Nem zokni nélkül, hanem teljesen meztelenül! Ez a büntetésünk.
2019. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
74%
A mi sulinkban a fiúknál 11. osztályban akinek nincs tornacipője vagy fehér zoknija, azt a tanár csak mezítláb engedi tesizni, és a váltózoknit is szigorúan megkövetelik. Ha nincs váltózokni, koszosak lesznek a talpacskák.
2019. nov. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy miért veszi olyan szigorúan a tesitanár a váltózoknit. Annak idején nekünk egyáltalán nem kellett zoknit cserélni tesiórára. Ha nagyon koszos volt a tornacsuka, vagy éppen otthon maradt, akkor kellett mezítláb tornázni.
2019. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Aki azt írta, hogy a diákokat meztelenre vetkőztetik, az szerintem nagyon nagyot kamuzik, ugyanis ha mégis megtörtént volna, egyrészt erősen sérti a diákjogokat, szexuális zaklatásnak minősül, főleg 16 évtől (amit onnan feltételezek, hogy ez a követelménye a regisztrációnak), másfelől meg hogy pont a kisujjad lenne a téma, az lenne a legérdektelenebb ilyenkor, szóval nem hinném, inkább az, hogy mennyire lehet csúfolni a lógód nagyságát, ha nem az, hogy más gyerekekben is megfordulna a gondolat, hogy ez már túlzás, és többen tiltakoznának. Tuti biztos, hogy az a tanár, aki ilyet kér, erős ellenállással találkozna (akár kihozná a sírást még a legerősebbnek látszani akaró gyerekekből is, mert erősen megalázó), de eleve el sem fogadnék ilyesmit, és védekeznék, ahogy csak tudok. Továbbá javasolnám a szülők segítségét, illetve az ilyen tanárok elleni eljárás indítását.
2019. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Volt egy párszor észre vettem torna gatya póló volt csak nálam fel vettem cipő zokni le úgy ki az öltözőből be a torna terembe, de volt egy srác videkén élt meg szokodt volt mezítláb lenni ő mindig mezítláb tesizet futni úgy volt kényelmes neki.
2022. márc. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Cipő le zokni marad.
2022. máj. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk, ha nincs tornacipőnk, már az öltözőben le kell venni a cipőt és a zoknit, mezítláb bemenni a tornaterembe és végigcsinálni az órát. Ez a szabály, be kell tartani.
2022. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!