Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szalagavató és érettségi...

Hinimini kérdése:

Szalagavató és érettségi mikor van?

Figyelt kérdés
A fiam most 11.osztályos mikor lesz neki a szalagavatója? És mikor fog érettségizni? Nem vagyok tisztába a helyzetünkkel. Mert ő magántanuló. Majd 2021-ben fog érettségizni és jövőre lesz 12.osztályos és akkor lesz a szalagavatója? Sajnos ezt nem tudjuk.
2019. nov. 24. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

12-ben a szalagavató

2021ben fog érettségizni és még az előtt lesz pár hónappal a szalagavató

(De lehet hogy 2020 végén lesz a szalagavató, attól függ mikor tartja az iskola, de mindenképp 12-ben)

2019. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a szalagavatónak van ára? Már mint úgy értem, hogy az iskolának be kell fizetni valamit? A fiam mozgássérült nem tud táncolni!
2019. nov. 24. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fiúknak fizetni kellett a tánctanár díját és a táncruhát, ami ez esetben nem áll fenn nálatok. Illetve ekkora csináltattak öltönyt, azt kellett kifizetni. Nem tudom nálatok hogy van, érdemes megérdeklődni az iskolában. Érettségizni pedig 12. végén, májusban és júniusban fog.
2019. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pl a szalag is fizetős volt, 1500 forint ha jól emlékszem. 12ben, november végén volt a szalagavató.
2019. nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szalagavató elég drága, igen. Ki kell fizetni az öltönyt+ha keringőzik azt a ruhát is+a tánctanàrt, ha vesz részt az osztállyal műsorban, lehet ahhoz kell egy harmadik ruha is. Az öltöny nálunk 32 ezer volt(csak a szimpla szalagavatós egyenöltöny), a szalag pedig 2000 ft volt. Ez 12-ben lesz, de lehet októberben, novemberben, vagy decenberben is. Nekünk decemberben volt. Ballagàskor marad ugyanez a ruha + ki kell fizetni a tarisznyàt. Ballagás mindig pénteken van, hétfőn meg érettségi, ez 12-ben lesz, májusban(neten fent lesz mikor kezdődik). Ez egy 5 napos szívàs, júniusban pedig szóbeli.
2019. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

12-ben. A szalagavatós időszak november végétől január végéig szokott tartani, iskolafüggő, mikor lesz. Nálunk a tánc nem volt kötelező. Én pl, az osztálytáncban benne voltam, de a keringőt kihagytam. Csak a terembérlést és a tánctanárt kellett kifizetni, de az egyénekre leosztva csak pár száz forint volt. Ugye nekem keringőre nem kellett ruha, a szalagtűzésre pedig elég volt a sima ünneplő is.

A ballagás májusban volt, nálunk a végzősöknek ingyenes, mindent a búcsúztató 11-kesek álltak. Tarisznya, virág, lufi stb.

2019. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!