Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket alázott meg magyon...

Titeket alázott meg magyon durván egyezemi tanár és direktt buktatott, szüleid megértették?

Figyelt kérdés
Mindig a tanár pártján vannak... Mert az tanár, te nem tanultál....
2019. dec. 3. 22:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Most lett öngyilkos egy diák, ha bátrsabb lennék én is megtettem volna. Szerelmi bánat nem hiszem, az lesz újabb...
2019. dec. 3. 22:19
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor ha van szemtanu fultanu lehet ott is tovabb menni dekanhoz vagy fene tudja hova, hogy panasz van a tanár magaviseletére. Nekem nem volt ilyen problemam szal nem tudom, de TO-n utana lehet kerdezni kihez lehet fordulni. Egy tanar miatt biztos nem adnam fel a szakomat, de ha meg megis annyira gyenge lennek, akkor ott hagynam es kesobb felveteliznek mashova, vagy atvetetnem magam masik szakra. Az meg ordas nagy kamu hogy valaki emiatt legyen ongyilkos. Lehet, de nem egyedüli indokként. Ott mas baj is volt, en is egyetemista vagyok, sok ismerosom van, de egy tanar piszkálódása miatta egy épeszű, epp lelku ember sem lesz hipp hopp ongyilkos.
2019. dec. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most nezem, nem mondtad hogy egyetem. Akkor meg ha kozepsuli ott is vagy igazgato helyettes, igazgato, osztalyfonok, iskolapszichológus. Na nehogy mar ekkora hiszti legyen. En is gyomorideggel mentem minden angol órára vagy 2 évig, meg sírtam utana, de tuleltem es nem lettem ongyilkos egy fas.fej ember miatt.
2019. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egyetem, megbuktatptt 80 %-ra, úgy jött be órára az elsőre, hogy most tudja, meg fogokbukni. Haramadszor jártam újra nála a tárgyat, még nem nem maradt több alkalmam. Külalakra meghúzott, folyamatosan szivatott, de nekem sem ment, az is igaz.

Ráépülő, 6 épül egymásra. Első meglett, másodikat kétszer jártam, harmadikat kétszer, de nem maradt alkalmam. Játszuk el ki tudja meddig. Mivel kicsi iskola, név szerint ismer és nincs másik tanár.

Már titokban passziváltattam, mert nem megy, de ők csak őrjöngenek... Januártól meg fogalmam sincs, mi lesz, vegyek fel kamuból még egy félévet, valami alibi tárggyal?? Többi tárgyam mind megvan, de még államvizsga is nála van. Akit kipéciz magának....

Lehet ennek a gyereknek sorsára jutok. Másnak is kamuznom kell anyámék miatt.... Rettenetesen félek, bármire képesek, meg is vernek. Félek, ja kuderülne, hogy elküldenek, akkor annyira begőzöl.... Fel is adtam, meg alkalmam sincs több, erőltetni meg pláne nincs.


Korábban akartam másik sulit, pont emiatt, de nem engedték, ez helyben van....

2019. dec. 4. 09:04
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

MENJ MÁR EL OTTHONRÓL, bszki!


Komolyan, tortúra olvasni, már lassan több, mint egy éve ezt a sztorit. Menj már el! Nincs egy-két haverod, ahol csövezhetsz, amíg találsz melót? Nem tudsz gyárba menni melózni, minimálbéren enni és abbahagyni ezt a nyávogást?


Ahhoz, hogy kinyírd magad bátorság kell. Több, mint ahhoz, hogy elköltözz!

2019. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%
Hallod, azt ugye vagod hogy ha annyiszor buksz, lehet kerni hogy bizottsag elott vizsgázz a tanarnal, es nem buktathat meg ha a tobbiek szerint eleg a tudasod? Ugyanigy allamvizsga, nem 1 ember fog benn ulni, hanem 6-10, es nem egy ember hoz döntést. Ha meg annyira ongyilkos akarsz lenni egy ember miatt, tedd meg, hajra, de ne itt nyávogj. Mindenre van megoldas.
2019. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem emiatt a tanár, miatt, én leszarom, feladtamamúgy sem érdekelt. A SZÜLEIM MIATT. Szörnyetegek, vernek, terrorizlának, nem engednek sehova sem... Nekik fontos. Engem nem érdekel a köcsög tanár.

Aut mondanám, hogy megyek híd alá, mert albérletet nem tudok fizetni, de az mondja, aki kimenne megfagyni éjszakánként, vagy beviszik fiatal lányként egy hajlaktalanszállóra. Nem, nincsenek haverjaim, akinél csövezhetnék, ez falu.... Kétlem, hogy fagyban bráki urltcára menne a helyemben, násra meg nincs pénzem

2019. dec. 4. 09:49
 8/14 A kérdező kommentje:
Szörnyetegek, semmibe veszik, hogy 23 vagyok... Csak erőszak, meg kikészítés, ezt az iskoltá is ők akarták, ami után meg jött a brutális megtorlás...
2019. dec. 4. 10:02
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miert a tanárról irkálsz a kerdesedben, ha? Semmibe veszik hogy 23 vagy? Siman csak dolgoznod kellene egyetem mellett vagy helyett, es azt mondani hogy bejarsz, aztan elköltözni alberletbe vagy munkas szállóra.
2019. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azt csinálom, de nem gyűlt össze..

Ilyeneknél meg az azt mondom, nem kehetséges, beköpnek nekik...

2019. dec. 4. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!