Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem jellemző, hogy...

Miért nem jellemző, hogy hirdetnek osztatlan tanári szakon magyartanár-matematikatanár szakpárt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Mert nagyon ritka az ilyen profilú ember.


Én annak idején magyar-matek emeltes (fakultációs) voltam gimiben, már akkor is értetlenkedve néztek rám, hogy ez meg mi. Alig tudták nekem esetileg megoldani az órarendemet, mert ilyet még soha nem láttak.

2019. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy az első válaszoló mondja, ritka az olyan ember, aki egyszerre ennyire erősen humán és reál érdeklődésű.
2019. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben képzeljétek el, nem voltam elég figyelmes, mert az ELTE és a PTE majdnem minden évben indítja ezt a szakpárt. :)
2019. dec. 7. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!