Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 5 hónap alatt 2 emelt nulláról?

5 hónap alatt 2 emelt nulláról?

Figyelt kérdés

Reális lehet egy emelt biosz és kémia?

Gyógyszerészetire


2019. dec. 27. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Nulláról nem.
2019. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. dec. 27. 11:29
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem működik, de akkor nagyon rá kell feküdni.
2019. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Emelt kémia és bioszról beszélünk, nem tesiről vagy rajzról. Láttál te már emelt kémia feladatlapot? Azt írja, nulláról. Én nem hiszek a csodákban.
2019. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

4.


Láttál te már egyetemi anyagot?

2019. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Speciel igen. Annak idején emelteztem kémiából és utána 2 egyetemre is jártam. Nem vagyok már álmodozó gimnazista. Aki 5 hónappal a felvételi előtt találja ki, hogy kémia és biosz emeltet együtt akar csinálni, az nem alapozta meg a tudását. Nem hiszem, hogy a szükséges ponthatárt el fogja érni, és ennyi volt a kérdés. Jaaah, hogy egyetemen majd többet kell egy félévben tanulni, mint ez? Ez így van. Csahogy nem előre edződik meg rá az ember, hanem amikor már ott van. Utólag érezzük ezt. Most, jelenleg, szerintem az a reális, hogy nem tudja megcsinálni.
2019. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Simán meg lehet csinálni, csak akarni kell. És igen is nagyon jó példa az egyetemi anyagmennyiség. Pont gyógyszerészetin meg orvosin az első féléves kémia az emelt színű érettségi anyagát veszi át, plusz még mellette egyebeket is. Ha azt meg tudja tanulni egy olyan ember, aki mondjuk fizikával ment, akkor egy nyavalyás érettségit miért ne tudna? Mert fél évvel fiatalabb az ember?
2019. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

"Csahogy nem előre edződik meg rá az ember, hanem amikor már ott van."


Miért, szerinted ez most nem történhet meg?:D

Dehogynem.

Nevetséges vagy, nem is értem minek szólsz hozzá, egyre nagyobb fasságokat irkálsz.:D

2019. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Kérdés, mennyi időd van rá? Ha suliba jársz, egyébként is érettségire készülsz, akkor esélytelen!

Ha már végeztél, és nem mentél tovább, és nem dolgozol, vagy csak részmunkaidőben, és nekifekszel, akkor megcsinálható.

2019. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nevetséges vagy, nem is értem minek szólsz hozzá, egyre nagyobb fasságokat irkálsz."


Ez az a szint, amire nem süllyedek le. Szégyeld magad!

2019. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!