Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg ne menjek 24 évesen...

Tényleg ne menjek 24 évesen tanárszakra?

Figyelt kérdés

Sokan lebeszélnek, főleg azért, mert 5-6 év, meg kevés a fizetés, na meg ugye a "mai gyerekek" (amiben van igazság).

Meg mondták már, hogy én közel 25 évesen ki is lógnék..


Ki mit gondol?



2019. dec. 28. 17:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8.válaszolónak: nem baj, na majd megtudod milyen az a gyerek és kitől függ igazán, amikor a szülő nem partner semmiben. majd a saját bőrödön megtapasztalod.
2019. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen a legfiatalabb voltam a tanárin, majdnem mindenki 21-22 volt, aki nem, az pedig idősebb. Szóval pusztán a korod miatt nem tűnnél ki egyáltalán.
2019. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
A korod miatt mehetsz, nincs vele gond. Ha eltökélt vagy, és ez minden vágyad, menj. Én is eltökélt voltam, de már megbántam, az eltökéltséget kiölte belőle a rendszer és igen azok a mai gyerekek és szülők, kár volt a sok befektetett energia, évek óta váltanék, de nem tudom merre, mit és hogyan.
2019. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én tanárin vagyok, életem legnagyobb hibája volt, hogy ide jelentkeztem.


Foglamam sincs, koli után mi lesz velem, albérletet, rezsit, kaját, minden mást nem lehet tanári fizetésből megoldani.

2020. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!