Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért szólják le a Milton...

Miért szólják le a Milton Friedman egyetemet?

Figyelt kérdés
Engem a gazdaságinformatika érdekel és a Milton szinte 15 percre van, tök kényelmes lenne oda járni. De itt-ott negatív kommenteket olvasok róla is, sőt, a gazdaságinformatika szakról is egyetemtől függetlenül, de miért? A tanmenet szerint nem egy gagyi szak ez sehol sem, főleg ha az ember beleteszi otthon is a szükséges pluszt (ha nem kell utazásra pocsékolni az időt, akkor meg pláne).

2019. dec. 15. 23:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Mert egy habi egyetem, diplomagyár

Van informatikában a BME aztán az Óbudai aztán a vidéki nagymultú egyetemek vagy a Pázmány és aztán a Gábor Dénes meg Milton

2019. dec. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen. Ilyeneket olvasok én is, mint amit ide írtál. Minden alap nélkül. Hány Miltonos gazdaságinformatikust ismersz szakmailag személyesen, hogy ezt így kijelented csak lazán?
2019. dec. 16. 00:56
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Azt azért tudni lehet, hogy a magánegyetemeket a legkönnyebb elvégezni. Konkrétan ténylegesen megveszed a diplomát, de nem csak itt, hanem az összes magánegyetemen. Ismerőseim járnak ilyen intézménybe, és vagy átrugdossák az embereket nagy nehezen, vagy a hallgatóktól folyik be némi plusz “támogatás”.


Már akkor sem volt jobb híre mikor Zsigmond Király Főiskolának hívták. Ráadásul ez egy viszonylag tök új egyetem, ami szintén nem növeli a renoméját. Ne az alapján válassz egyetemet, hogy milyen távolságban van....

2019. dec. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

A zskf, akárhányszor nevezik át, mindig is egy jellemtelen és névtelen felsőoktatási intézmény marad.


Igen, ismertem embereket onnan.

Én PSZ-es voltam a BGE-n és másodévtől jöttek át kb. 4-en onnét.


Elmeséltek mindent arról az intézményről, amit tudni kellene azoknak az embereknek, akik arra adják a fejüket, hogy oda jelentkeznek.

Undorító, leszärom stílusú tanárok, akik valóban a szakmából jöttek: ki is vannak égve.


Ráadásul nem kell nagy zseninek lenni ahhoz, hogy tudd, akarod vagy sem, át fognak rugdosni.

Miután fizetsz az intézménynek, nem rúghatnak ki.

Miért tennék? Ha elmész, nem fogsz fizetni és nem lesz miből fenntartani az "egyetemet".

A tanároknak ki van adva, hogy a legnehezebb tárgyakból minimum 2-esre engedjenek át mindenkit.

Privátban tudok írni többet a zskf-ről a volt szaktársaim nyomán.

2019. dec. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nagyon súlyos vádak és nagyon alpári szavak ezek.

Szeretném hallani a részleteket, de csak akkor, ha személyes tapasztalaton alapulnak.

2019. dec. 16. 08:36
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk a cégnél ha meglátjuk hogy a CV-ben zskf vagy ehhez hasonló """egyetemek""" vannak feltüntetve olvasás nélkül megy a kukába. Ezt már mástól is hallottam úgy hogy nem egyedi eset.
2019. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Mi súlyos vád ezeken?! Mindenki tudja, hogy a magánegyetemek hogyan működnek. Ismerősök elmondásai alapján írtam neked én is, és egy másik válaszoló is dolgokat. Attól még, hogy nem fogadod el, ezek igazak.
2019. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azért ez tényleg az alja, amiket írtok.

Az is, hogy éveket tanult szakemberek papírja repül a kukáka primitív előítéletek miatt és az is, hogy ismeretlenül lenéztek mindenkit, aki oda jár, függetlenül attól, hogy mennyit tanult és tud valójában. És szerintetek ez az egyetemet minősíti és nem titeket?


Elgondolkodtató volt, köszönöm.

2019. dec. 16. 17:26
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Attól még, hogy nem tetszenek a válaszok, még igazak. :)
2019. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Az amúgy az egyetemet minősíti, hogy megveheted a diplomádat. Amúgy meg, ha oda akarsz járni menj, de nem kell nekiállnod hisztizni meg személyeskedni mert a sz@rra azt mondjuk, hogy sz@r.
2019. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!