Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kb. hányig van egy gimnazista...

Kb. hányig van egy gimnazista manapság a suliban egy nap?

Figyelt kérdés
Hány órájuk van, hánykor végeznek a gimisek?

2020. jan. 6. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Én most vagyok végzős és viszonylag kevés órám van már, mert már 2 érettségit letettem. Van olyan nap, hogy 11-re megyek be és 3-kor már jövök haza. Kilencedikesként minden nap 7 órám volt, tizedikesként 3 nap 7 óra és 2 nap 8, tizenegyedikben meg 3 7 órás nap, 1 8 órás nap és 1 9 órás nap volt.
2020. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nagyon soknak tűnik nekem a 9–10.-re írt 7–8 óra… :( Mikor van kb. vége egy 8. órának?
2020. jan. 6. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 3kor. De végzősként nekem van olyan napom hogy 7.15-től 3ig vagyok,van amikor 9.40-től délig. De 9.ben általában 7.45-től 2.10-ig voltam minden nap.
2020. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, nálunk is 3-kor. Unokatesóméknál 15:15 (hosszabb szünetek).


Amúgy igen, nálunk főleg sok óra van, de más iskolákban sincs sokkal kevesebb, heti ±2-3 óra eltérés lehet max.

2020. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tizedikesként 4 * 7 órám van és egyszer 8. Így vagy 14.05-kor vagy 15:15-kor végzek. Viszont én emelt biosz tagozaton vagyok így heti 4 bioszom van
2020. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem érzitek soknak azt, ha du. 3-kor végeztek? Ha arra gondolok, hogy utána még mondjuk 1 órás út haza, és utána kell leülni tanulni, akkor az már hosszabb nap, mint sok felnőtt munkaideje…


5. válaszoló: budapesti gimibe jársz bioszos tagozatra? Ha igen, érdekelne, hová jársz és milyen (akár privátban is írhatod, ha nem akarod közzétenni).

2020. jan. 10. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem érzitek soknak azt, ha du. 3-kor végeztek? Ha arra gondolok, hogy utána még mondjuk 1 órás út haza, és utána kell leülni tanulni, akkor az már hosszabb nap, mint sok felnőtt munkaideje…"


De, soknak érzem, de nincs mit tenni. Ha más iskolába mentem volna át, mikor még megtehettem volna, akkor sem lett volna könnyebb. Megéri, mert jó eredményeim lesznek az érettségin. Egy gyengébb iskolában malmozással eltölteni 6-7 órát nem túl kifizetődő.


Én sosem ingáztam 1 órát, össz-vissz 20 percet kellett sétálnom. Jó eséllyel indulnak a kolis helyekért azok, akiknek órákat kellene naponta ingázniuk, nálunk is van 8 kolis az osztályban. Úgyhogy van megoldás.

2020. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az 5-ös vagyok. Én kecskeméten járok a Piárba, de nagyon jó. Nekünk csak a biológia van emelten és a nyelv, sőt még latint is lehet tanulni
2020. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!