Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi mélypontobol hogyan...

Egyetemi mélypontobol hogyan lábaltatok ki?

Figyelt kérdés
Most tartok nemsokára az egyetemi tanulmányaim felénél, de még így is 2,5 évem hátra van. Nagyon elegem van az egészből és tönkre megyek a vizsgáktól. Nektek mi segített ilyenkor?

2020. jan. 7. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz, talán tanári?
2020. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 koszonomhogysegitesz válasza:
45%
Az, hogy 300 ezerből könnyebb megélni, mint 200-ból! :)
2020. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Engem már a 300 ezer sem hat meg annyira, hogy simán nyeljem a megaláztatást. Inkább az van a szemem előtt, hogy mégiscsak szellemi munkát fogok csinálni a pénzemért, amit talán szeretni is fogok, ha az egyetem ki nem öli belőlem azt a lelkesedést is.
2020. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj ki egy fél évre ösztöndíjra Erasmussal valami jó helyre.
2020. jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szakon van. Nálunk pl nincs is Erasmus. Sok a gyakorlatunk, amiket nem lehet külföldön pótolni, így az Erasmus alapból egy év csúszást jelentene. (Egy év, mert minden mindenre épül)
2020. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én most csinálok a mester képzésem, egy diplomát már megszereztem, tehát már úgy mond egyszer végig csináltam az egészet. De most én is iszonyatosan szenvedek a vizsgáktól, totál kudarcnak élem meg az egészet és nem találok semmit kapaszkodót hogy vissza húzzam magam lentről. Ami nálam súlyosbító körülmény, hogy novemberben családi okok miatt feladtam a munkám és karrierem a fővárosban, hogy vidékre tudjak költözni. Hát mit mondjak, még munkalehetőség sincs, karrierről itt nem is álmodok.... így most az önbizalmam a béka feneke alatt van, ezek a vizsgák most nem hiányoztak az életemből. Szóval okosat én sem tudok mondani, de remélem egy kicsit vigasztal hogy együtt érzek veled és átélem a helyzeted.
2020. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat,hogy most válaszolok csak teljesen elfelejtettem. Jó hír, hogy meglett minden vizsga úgyhogy nem panaszkodom emiatt. Egy sok matekos szakra járok és éppen egy matek szóbeli vizsga előtt voltam kiakadva, miután lement egy másik matekos vizsgám (UV). Azért is voltam ennyire kiborulva, mert még egy másik UV is hátra volt a rossz kezdésem miatt. Viszont utólag is köszönöm a sok jó tanácsot és az is igaz,hogy 200 helyett 300 ezer hosszú távon "kifizetendő" :D.

A legutóbbi válaszolónak pedig én is kitartást kívánok és a legjobbakat neki, hogy minnél hamarabb jól érezze magát! :)

2020. febr. 1. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy válaszoltál, hogy gyakorlatilag feltett kérdésekre nem válaszoltál.

Mindegy, nem érdekelsz.

Azért miniden jót...

2020. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!