Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lábaltatok ki amikor...

Hogyan lábaltatok ki amikor nehéz helyzetben voltatok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Jelenleg kész pokol az életem. 1 éve nem sikerül munkát találni (vagy nem hívnak vissza, vagy ha be is hívnak interjúra nem vesznek fel csak ígérgetnek). Mikor befejeztem a sulit anno akkor se a szakmámban kerestem munkát, ahogy most se. Még takarítónőire sem hívnak vissza...

Ott van a szerelmi életem is. Jó 2 éve nincs senkim. Csak átvertek, hazudtak, leléptek egyik napról a másikra.

Teljesen kilátástalannak látom a helyzetemet.

Boldogtalannak, szerencsétlennek érzem magam. Semmi nem akar összejönni. Sokszor csak a sírás kerülget.

Aki volt már ilyen helyzetben, hogyan tudtatok belőle kilépni?



2016. márc. 5. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Mi a szakmád? Miért nem abban keresel munkát? Milyen végzettséged van?


Hány éves vagy? Milyen helyen élsz? Hogyan keresel partnert?


A sport segít: Levezeti a stresszt, megőrzi az egészséged, és kitartásra nevel.

A legjobb, ha valamilyen társas sportot is űzöl.

Tanulni is jó! Tréning, nyelvtanfolyam, szakma, diploma...

2016. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Marketinges a szakmám. De abban esélytelen elhelyezkedni, min 3-5 éves szakmai tapasztalat szükséges. Adtam már be ilyen helyekre is, esélytelen.

27 éves vagyok. Városban lakok.

Ismerkedtem már személyesen is, interneten is, de mindegyiknél a fent leírtak lett a vége.

2016. márc. 5. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

27 évesen városban nem találsz munkát??? egy csomó raktárba, étterembe, stb elég csak érettségi és mindig van felvétel. igaz jóeséllyel 2 műszakos munkarend min.


az hogy marketinges vagy, az mit jelent? diplomát?

2016. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
A helyedben külföldre mennék, hiszen ez az állapot nem csak depresszióval jár, hanem pénztelenséggel is. Külföld pl. Anglia takarítónő vagy szobalány és utána ott tovább lehet nézelődni jobb állásért. Aztán közben itthon is lehet keresgélni és ha akad valami jó, akkor hazajönni (ha nagyon ide köt valami). Egyébként furcsa, de én is itt maradtam, pedig volt ilyen egy évem, mint neked, de már idősebb voltam és nem mertem elég bátor lenni. Nem azt mondom, hogy mindenki lépjen le ebből az országból, de pénz és munka nélkül ráadásul hosszú távon olyan önbizalom hiányos és depressziós lesz az ember, hogy utána azért nem veszik fel sehova.
2016. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha 1 éve elutasítanának mindenhonnan (a takarítónőit ne vedd szívedre, senki nem vesz fel diplomást ilyen munkára, mert diplomás minimálbért kellene fizetni neki... szóval ilyenre jelentkezni is felesleges), akkor a helyedben elgondolkodtam volna szakmai specializáción vagy nyelvtanuláson. Esetleg 1 év külföldi munka, szintén nyelvgyakorlás szempontjából - de az önéletrajzban is jól mutat, hogy dolgoztál!
2016. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3/5

Igen, nem találok munkát. Vagy én vagyok ennyire peches, de konyhai kisegítőre is adtam be. Mi volt a kérdésük: dolgoztam már benne? Mert csak olyat vesznek fel.

Dolgoztam már 2 műszakos munkarendben.

Diplomám van.

Az, hogy külföldre kimenjek jó is lenne, a nyelvel sem lenne gond, csak anyagilag ezt nem tehetem meg egyenlőre.

2016. márc. 6. 08:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Kamuzd be hogy van gyakorlatod. A legtöbb helyen a gyakorlat csak protokoll szerű elváràs. En igy lettem anno uzletvezető-elado. Gondiltam ugyan minek ahhoz gyakorlat hogy megkérdezzem miben segithetek...bekamuztam. felvettek. Imádtam a munkàm es dupláztam a bevételüket :)


Amugy kulfold se rossz otlet de közelebbre pl Ausztria. Szobalanyokat elszàllásolnak es csak első fizutol vonnak 200 eurokat érte joformàn csak egy havi kajàt kell állnod de menza is van es azt is fizukor vonjàk.magyarán szinte tőke se kell.max vonatra amik meg mindig vannak akciosan is asszem 3 napos jegy oda vissza olcsobb mint egy jegy csak oda de szoktak neten is adni venni vagy kocsiutakat szervezni kiutazokat gyujteni stb

2016. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem pech az ha egy évig semmit se találsz, hanem akkor egyszerűen rosszul adod el a tudásod. Ami különösen "vicces" markeringesként....


Na nyomd a minuszokat bátran, de tényleg hihetetlen hogy semmiféle munkát se tudsz eszközölni... legalább közmunkára jársz??? Vagy vmi átképzésre?

2016. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!