Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagycsaládos Anyukák! Éreztéte...

Nagycsaládos Anyukák! Éreztétek már úgy, hogy "itt a vég"? Bármilyen olyan dolog ért Titeket, amiért így éreztetek, mi volt az, és hogyan lábaltatok ki belőle?

Figyelt kérdés

A Párom most vesztette el a munkáját-vagy is holnap már nem kell mennie. Lövésem sincs mihez kezdünk,folyamatosan keresem a munkát neki,de ... Na,hát tisztában van mindenki a munkaerő piac milyenségével!

Próbálok a gyerekeimre gondolni,de egyszerűen a sírógörcs tört rám... Hogy jutunk túl ezen??


2012. okt. 8. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel!!! Ezen már mi is átmentünk. Nagyon hamar rendeződtek a dolgok, pedig nagyon pesszimisták voltunk. Szerencsénk volt tudom, de hidd el a kesergéssel nem sokra mész. Fel a fejjel, és keressétek a megoldást.

Ahogy olvastam a kérdésedet hirtelen nem is tudtam válaszolni. Én olyan típusú ember vagyok, hogy mindig az aktuális rosszt élem meg a legrosszabbnak. Aztán meghallgatom más búját, baját, és rá kell jönnöm, hogy jé ez velünk is volt és túl éltük. Mégsem volt itt a vég!!!

Nem vagyok naiv álmodozó típus, de a tanácsom a következő:

1.) Örüljetek egy picit Apának, hogy végre van egy pici ideje rátok!

2.) Intézzétek az összes papírt a lehető leghamarabb. Munkanélküli, esetleg rendkívüli gyermekvédelmi, (nem jut eszembe a pontos neve) rezsitámogatás, lakáshitel esetén fizetési halasztás igénylés.

3.) Minden létező szálat mozgassatok meg. Valaki segíteni fog, hidd el.

4.) Egy pillanatig se hagyd el magad. Nem segítesz se a gyerekeidnek vele, se a férjednek. Sugározz magabiztosságot és reményt.

Kívánom, hogy hamar találjatok új munkahelyet.

egy három gyerekes anyuka

2012. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!