Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákok! Hogy néz ki nektek...

Diákok! Hogy néz ki nektek egy átlagos hetetek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy nektek miből egy hetetek.

Milyen iskolába jártok és hány órátok van egy héten? Iskola után mit csináltok? (Itt arra gondolok, hogy tanultok, esetleg jártok külön órákra vagy edzésre). Még arra lennék kíváncsi, hogy milyen tanulok vagytok.



2020. jan. 7. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemre járok


Kb ez a heti program


Hétfő - péntek: szopás

Szombat, vasárnap: pihi, pici szopás.



Sok a töltelék tárgy aminek semmi köze semmihez, de nagy buktatók.

2020. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemzetiségi, gimibe járok. Minden nap nulladik óra, ebből 3 tesi, nulladikkal együtt napi 7 óra, heti 37, mert még van 2 emelt órám (igazából 4, de 2 nem kötelező, csak a tanár akar korrepetálni, aki megy, megy, aki nem, az nem).

Suli után hazamegyek, ebédelek, aztán délután alszok, mert rossz alvó vagyok, olyankor jön ki rajtam a fáradtság és egyből elalszok. A házit vagy este, vagy órák előtt csinálom meg. Tavasszal és nyáron szoktam edzeni, de csak otthon. Alapvetően jó tanuló vagyok, van, amiből ötös, de pl a matek és a fizika hármas körüli. De ezt úgy, hogy nagyon ritkán magolom be az anyagot, inkább átismétlem.

2020. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

12.-es gimis vagyok, kitűnő tanuló. Van már egy előrehozott angol emetem és infó közepem, az órarendem elég laza (kedden szerdán később kelek, hétfőn és pénteken dél körül végzek)

Papíron 30 órám van egy héten, de ebből 26 van megtartva.


Suli után tanulgatok, főleg törire, heti 2x járok kézizni; néha zongorázgatok magamban. Mostanában elég unalmasak a mindennapjaim, de szerencsére nem azért, mert tanulnom kell annyit, csak szimplán lustább lettem :D

2020. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tavaly voltam 12-es, már csak estin járok szakmára, de ezt is szüneteltetem most, mert akadt nem egy két gond.

Amikor nappalis 12-es voltam minden nap fél 7-kor keltem, mert az iskola mellett laktam, mosakodtam, fésülködtem, felöltöztem, raktam el vizet, majd elballagtam a pékségbe, vettem kaját, du. 3-4-ig iskolában rohadtam, majd hazajöttem, ettem és rögtön ledőltem aludni, annyira gyűlöltem az egészet amit akkor már negyedik éve csináltam, hogy nagyon sokat aludtam akkoriban, és csináltam nagyon sok őrültséget. Miután felkeltem kávéztam, tanultam, ha matek doga volt, akkor pedig előtte mentem tanárhoz, szóval aznap nem aludtam. Fürödtem, és éjfél körül lefeküdtem, rendszerint nem tudtam aludni, mert egyrészt már du. kialudtam magamat, másrészt folyamatosan ideges voltam, amiért be kell menni másnap. Heti 41 órám volt, igen, ez nem lett volna törvényes, de faktok és mindenféle ilyesmi nélkül 41 órám volt(ami plusz volt az a hittan, egyházi ének, áhítatok, gytesi). Hétvégén általában buliztam, vagy utazgattam.


Estisként: 140 km-rel arrébb vettek fel suliba, odaköltöztem. Heti 3 napot volt suli, többi napon vagy dolgoztam, vagy simán otthon voltam, ilyenkor angolul tanultam, szakmával kapcsolatos videókat néztem, gyakorlatokat csináltam, vagy a párommal voltam. Ez ment egy ideig, de ott olyan szar életet éltem(egy szar, putris, retkes, koszos házban béreltem egy szobát ami tele volt bogarakkal, mikor fóbiám van a bogaraktól, és a házhoz járt egy idióta, agyhalott, mínusz IQ-val rendelkező, okoskodó, kb 90 éves, kiállhatatlan vénasszony, aki még jól át is ba szott engem pénzzel, áttúrta a cuccaimat, kidobta a kajákat amiket én magamnak főztem, és a magánéletembe akart belepofázni.) A munkám ott olyan volt, hogy maga a pokol, és amikor egyszer elborult az agyam és majdnem megütöttem egy vendéget felmondtam. Mert úgy éreztem, hogy vagy meg fogok ütni valakit, vagy mély depresszióba fogok esni, vagy el fog vinni a szívroham. Nem bírtam. Eközben a párommal is a végét járta a kapcsolatunk, azt akarta elérni, hogy összeköltözzek vele és eltartsam őt, mikor annyit sem kerestem amiből én el tudtam magamat teljesen tartani, mert mindenféle szarokon éltem, stb. A végső pont az volt, amikor karácsonykor az albérletben a főbérlő kidobta az egész tál pudingot amit magamnak főztem. Tudom, apróság, de én annyira ki voltam lelkileg, hogy először mérhetetlen düht éreztem, aztán pedig elbőgtem magamat. Természetesen még ez sem volt elég a vén kur vának, hogy békén hagyjon, mert RÁMTÉPTE az ajtót óránként így is mindenféle kopogás nélkül, mint minden nap. Itt jött az a pont, hogy hazajövök. Összecuccoltam és másnap buszra ültem, elmondtam itthon hogy hatalmasat hibáztam, nem bírom tovább idegekkel és haza fogok jönni. A párommal szakítottam, melóhelyen felmondtam, az albérletet pedig vissza fogom adni, de az biztos, hogy beolvasok a főbérlőnek. Jelenleg úgy néz ki, hogy itthonról fogom a további tanulmányaimat folytatni.

2020. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!