Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 24+ évesen nem lenne ciki...

24+ évesen nem lenne ciki szakmára, okj-ra mennem? Nem röhögnek ki, nem lesz hátrányom?

Figyelt kérdés

Sajnos csak érettségim van, és kb kis megszakításokkal munkanélküli vagyok érettségi óta. Szörnyű, meg mindennap maram magamat miatta, de én már egyetemre nem szeretnék menni.


Meg miért is mennék? Egy tanár tanul pl 6 évet, ha nem többet és keres 120 ezret, kezdőként. Ennek én nem látom értelmét.



2020. jan. 8. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Most már tavaly előtt, végeztem egyet. Én voltam az egyetlen Y generációs, a többi mind idősebb.
2020. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó pap holtig tanul...

Tanulni sosem késő, és pláne nem ciki.

2020. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A cikit úgy értem, hogy beülni 18-19+ évesek közé?

Ilyen korra már le kellett volna tennem valamit az asztalra. Hát nem sikerült. :(

Beestem sikeresen két szék közé, mert eddig megvesztem a továbbtanulásért. (Felvettek már az ELTE-re is) de tényleg minek tanuljon az ember ha ennyir fizetik meg?


Nem akarok egyetemre menni, hiába van pontom meg emeltem. Egyszerűen nem.

2020. jan. 8. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy te egy kicsit (nagyon) borúlátó? Miért lenne ciki? Egyáltalán nem az!
2020. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én estis vagyok, kb hárman vagyunk 30 év alattiak, többiek 45-50 évesek. Nem ciki. (2 éves felnőttképzés)
2020. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!