Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A mentőautón dolgozók mennyire...

A mentőautón dolgozók mennyire tudják megszokni a kemény látványt?

Figyelt kérdés

Hozzá tud szokni az ember pszichésen ezekhez a nehéz helyzetekhez? Bele lehet edződni?

Mentőtiszt szeretnék lenni, de mindenki azzal riogat, hogy nem fogom bírni, és lelkileg tönkre fogok menni benne. Hogy látjátok ezt? Elsősorban azok véleménye érdekel, akik ezen a területen dolgoznak.


2020. jan. 18. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előbb mész tönkre fizikailag és anyagilag... a látványt meg lehet szokni. Én már otthagytam, mert néha a családomat is szeretném látni.
2020. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell szokniuk, vagy más szakmát kell választaniuk. A többség megszokja, még ha félbevágott embert találnak a sínek között is.
2020. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt már ha úgy alapból nem bírja az ember, akkor csak rosszabb lesz. Vannak durva dolgok, amik az adott szituációban még keményebbek. De tény, hogy inkább az anyagiak, amik aggályosabbak.
2020. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 exronin ***** válasza:
100%

Én az elején nem láttam semmit, csak arra figyeltem, hogy jól csináljam. Aztán kb. Fél év múlva jött egy poszttraumás sokk, hogy atyagatya, miket láttam eddig! Ezen pár hét alatt túl lettem, azóta csak a gyerek, vagy a fiatal, gyermekes szülők viselnek meg, de egy nap az egész.

Mindent meg lehet szokni.

2020. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!