Szerintetek ez jogos?

Figyelt kérdés

Egyik haverom telefonozott órán,elvették tőle,de nem adja a tanár óra végén.


Csak a szülőknek.


Ez jogos?


Én értem, hogy zavarja az órát és teljesen megértem a tanárt,de óra végén nem kéne vissza szolgáltatni azt a tulajdonosnak?



2020. jan. 30. 14:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nyugi emberek!


Csak egy kérdést tettem fel :D

Megkaptam rá a választ!

Egyébként ahogy a kérdésben is írtam:

"Egyik haverom telefonozott órán"

Mindenkivel megesik, hogy telefonozik órán,mert unalmas az adott óra.


Például az ilyen ének vagy rajz órán ne csodálkozzon a tanár ha mindenki inkább telefonozik :D


Úgy sincs semmi értelme,csak annak aki ezzel szeretne foglalkozni,de az nyilván nem fog telefonozni ha komolyan gondja :)

2020. jan. 31. 13:53
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyi hozzáfűzni valóm van ehhez a témához, hogy a BTK nem írja felül az adott intézmény házi rendjét semmilyen formában. Az iskola épületén belül az adott intézmény házi rendje az irányadó, a tanulók a beiratkozásnál hallgatólagos belegyezezésüket adják.

Azért gondoljon bele a haverod, egy átlag tanárnak nem sok lehetősége van megrendszabályozni a mai gyerekeket, főleg ha a tanár kevésbbé karakán jellem. És mikor elveszi a gyerek telóját, kockáztatja, hogy kést döfnek a hátába (lásd, Győr). Mindenkinek óriási az egója, a jogaik szentek, de a kötelesség tudatok csekély, és már a 6-7 éves kisgyerekeknek is saját okostelefonjuk van. Tisztelet a kivételeknek. Így legalább a haverod szülei is látják, hogy a gyerek már megint melegedni volt bent és talán veszik a fáradtságot és elbeszéllgetnek vele.

2020. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ #12!


Igazából már visszakapta a telefonját,és tanult belőle úgy látom.


Ez az ügy is lezárult :)

2020. febr. 3. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!