Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a BGE kereskedelem és...

Aki a BGE kereskedelem és marketing szakán tanul (t) segítene egy felvételi kérdésben?

Figyelt kérdés
Ennek a szaknak a kereskedelmi része érdekel jobban és ahogy láttam vannak különféle specializációk (kereskedelmi, kereskedelmi kommunikáció, kereskedelmi logisztika) és ezek a specializációk a kvik karon indulnak. Nekem az a problémám, hogy a felvi-nél csak a külkert lehet bejelölni a kviket nem és még ezt adják meg további információnak: A képzési hely preferált sorrendjét, a felvételt követően elektronikus úton kell a megadott határidőig megjelölni. A képzési hely a jelentkező kérelme (specializáció választása), valamint a felvételi pontszám és a lakóhely alapján kerül meghatározásra. Tehát ha jól értelmezem akkor júliusban amikor felvesznek engem küldenek elektronikusan egy kérdőívet amit ki töltök és a megadott alapján sorolnak be a karra? Valamint mennyire biztos, hogy oda kerülök be ahová szeretnék? Mert én nagyon a kvik-re szeretnék menni és nem a külkerre.:)

2020. jan. 31. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Kviken angolul/németül tanulhatod, külkeren magyarul,értelemszerűen arra jelentkezel, amelyik érdekel. A specializációt nem most a felvételinél,hanem majd később kell kiválasztanod.
2020. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első amit ír, az nem teljesen igaz, mert magyarul is tanulhatod a KVIK-en, de ugyanúgy a Külkeres szakot kell megjelölni a felvinél és ha felvettek tudsz választani telephelyet, a specializációnál mást lehet választani a két helyen. KVIK a kereskedelemi rész, Külker a marketing, de talán lehet időközben váltani a kettő között ameddig oda eljutsz. Ha ajánlhatom, akkor ne a Külkert válaszd, borzalmas minden téren! KVIK-et viszont tudom ajánlani. (Volt szerencsém mindkét karhoz sajnos..)
2020. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!