Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Magyar iskolák támogatj...

Melyik Magyar iskolák támogatják a "munka közben tanulást"?

Figyelt kérdés
Vízügyi technikummal és érettségivel fogok rendelkezni hamarosan. Tovább szeretnék tanulni, de hallottam olyat is, hogy munka és tanulás egyszerre. Magyarországon van ilyen vízügyi főiskola ahol támogatják a tanulás mellet a melót is?

2020. febr. 1. 20:30
 1/4 A kérdező kommentje:
És nem diákmunkára gondoltam. :/
2020. febr. 1. 20:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre találták ki a levelező tagozatot. Sokkal kevesebbet kell bejárni ha mázlid van a keves bejárásnál is rugalmas tanárokat kapsz.
2020. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vodafonelive ***** válasza:

Az orszagban talan csak Bajan van az NKE-VTK-n vizugyi mernok meg epitomernok vizes szakiranyokkal nappalin is es levelezon is!

Ugy tudom a szak igy is elegge belterjes es pl a vizugyekhez elobb vesznek fel egy technikummal rendelkezot meg egy Bajan vegzettet, mint egy epuletgepesz szakiranyos gepeszmernokot. :)

2020. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! #3. Én most is Baján élek és tanulok a Szent László ÁMK-ban. Az NKE-VTK-t már nézegettem de nem találtam, hogy levelezős izé is van! Még egyszer nagyon köszönöm, ment a zöld kéz! :D
2020. febr. 2. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!