Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak? Mi lenne a...

Mit csináljak? Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
A mostani sulimban 2 embert kivéve mindenki bánt. Átmehetnék másik, suliba de ott mèg szemetebbek lennének az osztálytársaim. A többi suli rossz hírű, vagy messze van.

2020. márc. 4. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik suli még rosszabb (eleve ezt honnan tudod?), akkor miért merült fel egyáltalán az ötlet, hogy àtmennél?
2020. márc. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Mikkel bántanak? Kinézet? Hány éves vagy? Tudom hogy mindenki ezt mondaná, és, hogy nehéz, de próbálj meg nem figyelni rá, lazán venni és akkor kevésbé leszel sebezhető. Magadnak is ez a legjobb. Leszarósnak kell lenni, máshogy nem megy. Tudom hogy ez tűnik most a legnagyobb problémának, de ha határozott vagy és nem törődsz vele akkor könnyebb elviselni a mindennapokban. Tudatosítanod kell magadban hogy ezekkel az emberekkel csak az iskola tart össze, azon kívül soha többet nem fogsz velük találkozni. Nem tudod őket megváltoztatni, nem is lehet, majd idővel benő a fejük lágya. Engem is mindig bántottak általánosba a fiúk (legrosszabbakkal, hogy milyen csúnya vagyok meg büdös:D, sőt egyszer elszakadt az egész nadrágom tesi közben és mindenki látta a bugyimat is, képzelheted azért mit kaptam:D), most meg már lájkolgatják a képeimet :D Én is nagyon rosszul éltem meg de így visszagondolva nyilván nem venném annyira magamra. Gondolj abba bele, hogy te egyedül is jól megvagy, azért bántanak, de tényleg, mert ők nincsenek megelégedve magukkal és a legjobb védekezés a támadás ugye. Gondolj úgy a sulira mint egy ideiglenes dologra. Szünetekben pedig foglalkozz azzal a két emberrel aki nem bánt. Legyél határozott amiben csak tudsz, így ezzel is csökkentve a gyenge pontjaidat. Attól, hogy ők bántanak te még lehetsz összeszedett és elégedett magaddal.

Nem szoktam annyira itt válaszolgatni egyébként csak ha érdekel valami akkor rákeresek de ez a suli basztatás egy nagyon idegesítő téma. Remélem ettől a kommenttől jobban érzed magad, és hasznosítod. Ne hagyd magad ;)

2020. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok nagyképűnek tünni, a legtöbbek szerint irigyek, mert jó tanuló vagyok és nagy a szókincsem, sokan mondják, hogy nagyon szép vagyok. Azért szoktak csúfolni, mert kézműveskedek, meg, hogy dagadék vagyok. Szerintrm pont jó a súlyom. 175 cm, 64 kg.
2020. márc. 5. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy bánt mindenki? Mit csinálnak?


Azokkal foglalkozz, akik nem bántanak, a többit nézd levegőnek. Ha nem húzod fel magad a bántásokon, egy idő után abbahagyják, mert úgy unalmas lesz nekik.

2020. márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy ott még szemetebbek volnának?
2020. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!