Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges lenne az, hogy a...

Lehetséges lenne az, hogy a koronavírus miatt innententől szeptemberig szünet lenne, és utána évismétlés?

Figyelt kérdés
Személy szerint én eléggé örülnék ennek, majdnem fél év szünet lenne, és egyel több évet maradhatnék az iskolában is úgy, hogy közben az osztályommal maradok.
2020. márc. 13. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Rendkívül kicsi a valószínűsége. Ma már egy csomó mindent meg lehet oldani online, úgyhogy biztos ezt erőltetnék inkább (ahogy az egyetemeken már zajlik is).
2020. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Iskoláról van szó, nem egyetemről. És a magyar iskolák tanárai nincsenek ellátva eszközökkel ahhoz, hogy otthonról tanítsanak.


Kérdező, igen, lehetséges lenne. Valószínűleg épp azt fogják épp most bejelenteni, hogy mi is lesz, figyeld a híradásokat!

2020. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

én kizártnak tartom, ők sem akarják ennyi ember életét tönkretenni


vszínűleg csak eltolják,utána meg esetleg szombati tanítás stb-vel pótolható lesz a lemaradás

2020. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
hétfőtől "digitális távoktatás azoknak, akiknek otthon megoldható"
2020. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Azért azt ugye tudjuk, hogy ez jelenleg rengeteg iskolában megoldhatatlan. Gyakorlatilag vége a tanévnek így..
2020. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
A digitális tavoktatas szinte kivitelezhetetlen szóval ennyi volt. Evismetles jon. Nem lehet jegyeket adni sot sok embernek internete sincs otthon
2020. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

"ők sem akarják ennyi ember életét tönkretenni"


Az azért érdekelne, egy év halasztás miért jelentené azt, hogy bárki élete is tönkre lesz téve?!?!?!?

2020. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
57%

Én nagyon remélem hogy meg lehet valahogy oldani és nem lesz évismétlés.

Én 5 éves szakon vagyok akkor így 6 lenne belőle azaz 21 évesen éretségiznék úgy hogy nincs semmi szakmám csak egy érettségim és felsőfokúm. Szóval sok diáknak kiszúrás lenne főleg hogy 6 és fél hónapot már végigszenvedtünk. Inkább jövöre nem lenne őszi szünet és szombaton is be kell járni így felváltva az évismétlést.

2020. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"azoknak, akiknek otthon megoldható"

És akinek nem?

2020. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Üzenem mindenkinek, aki lepontozott, hogy azt jelentették be, amit én leírtam előre. Köszönöm.
2020. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!