Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a vizsgaidőszak is online...

Ha a vizsgaidőszak is online fog zajlani otthonról, a diákok könnyen fognak tudni majd puskázni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 3. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nekem csak szóbelijeim lesznek... eddig se volt tételkidolgozási idő, nem hiszem, hogy nagyobb lenne a puskázás.


A többi hallgató elmeséléséből az évközi írásbeliknél néha lehet, néha pedig 5 percet adnak 12 kérdés megválaszolására (aminél szöveges választ kell írnod, szóval van 25 másodperced elolvasni, értelmezni és válaszolni egy kérdésre). Gondolom ilyen lesz az év végi is nekik.

2020. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a.múlt héten volt online határidős próbafeladatunk.

Természetesen Messengeren a fél csoport, egymással konzultálva, mellettünk nyitott füzet.

Tudod, mi lett a vége? Ketten tudtuk időben visszatölteni, de mi is csak félig tudtuk megcsinálni.

Szóval élesben csak úgy fog menni, ha kisujjból jön. Max néha lehet rápillantani a füzetre. De ha már lapozgatni kell, esélytelen.

2020. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk is szóbeli lesz meg hidd el tudnak olyat kérdezni irásban is hogy besz*arsz, olyan időkorláttal, hogy nagyon nem lesz időd keresgetni, hanem örülsz hogy végigérsz a feladatokkal.
2020. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is szóbelik lesznek. Évközi zhk meg nekünk is olyanok, hogy csak nagyon kevés időt kapunk ezért azt tud válaszolni rá aki tudja.
2020. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi kérdőív formjában írtunk dolgozatot nemrégiben, 15-30 perc volt rá. A tanár mondta, hogy nyugodtan használjuk a netet. Ha lecsökkentik az időt, akkor nehezebb a neten kutakodni. Órán általában azért van rá 45 perc óra, sőt sokszor 90. Esetleg adnak esszékérdést, amit meg főleg nem tudsz máshonnan kimásolni.
2020. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik úgy lett meg, hogy az összes filet megnyitottam (előtte nap mindent elolvastam, hogy tudjam,mit hol kell keressek majd!) Kezemben a teló, a kérdést bemondtam a Google mikrofonba és így meglett a vizsga. Nyilván ez nem minden szakon működhet, de azért na.
2021. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre volt 45 perc vagy 15 feladatra, ami nem feleletválasztós volt, hanem volt kifejtős része is.xd
2021. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!