Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én nem szeretnék továbbtanulni...

Én nem szeretnék továbbtanulni, érettségiznem kell vajon 2020-ban?

Figyelt kérdés

Úgy látom reálisnak a dolgot, hogy aki akar továbbtanulni, az augusztusban érettségizik, így is csökkenthető a vírus mértéke, mert nagyon sokan vagyunk ugy mint én, hogy csak meg legyen.

Ti mit szóltok hozzá? Ha jól tudom szerdán lesz a rendkívüli bejelentés. Hogy vagytok ezzel? Köszi a válaszokat előre is.



#érettségi #iskola #koronavírus #nemakaroktovábbtanulni
2020. ápr. 6. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Senkinek nem KELL érettségiznie, se 2020-ban, se később.

Te döntesz, akarsz e.

2020. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Így aztán te is szerdán fogod megtudni, mi lesz, mi is. Bírd ki.
2020. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
lesz érettségi, több terv is van rá. Nem fogod megúszni szóval ülj le és tanulj szorgalmasan
2020. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, vannak különböző tervek, mint például egy teremben csak néhány ember ülhet és hasonlók. Meg is valósítható, ha minden diák kap maszkot és védőfelszerelést, hogy garantálják a biztonságot. Egy vírust nem érdekel, hogy 3 méterre ül a másik ember, ha tüsszentesz.


Ha megszervezik, akkor át lehet nevezni a "Maradj otthon!" kampányt "Maradj otthon, kivéve ha érettségizel!" kampányra.

2020. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Abba senki nem gondol bele, hogy aki kollégista, az mégis hogy a fenébe fog leérettségizni? Középiskolai és egyetemi kollégiumok egyaránt zárva vannak, ergó előtte lévő nap nem tud megszállni sehol az ember...


Én egy olyan suliba járok, ahol elég sok kollégista van és közülük rengetegen a szomszédos megyékben, vagy akár még messzebb laknak. És gondolom nem csak egy ilyen suli van az országban.

2020. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mikor derül ki? Ma hány órakor?
2020. ápr. 8. 08:10
 7/13 anonim ***** válasza:
nem is kell valószínüleg bemenni.... ha van digitális oktatás miért ne lenne digitális érettségi :D
2020. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Döntésképtelen magyar kormánytól elnézve vasárnap este lesz leghamarabb valami infó.
2020. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem döntésképtelen,de egy ilyet jobban ki kell dolgozni mielőtt nyilvánosságra kerül. A munkahelyemen egy sima értekezlet összehozása pár nap...
2020. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#6: amikor a kormány bejelenti. Nem szokták előre közölni, ők se tudják. MOstanában késő este szoktak jelentősebb oktatásügyi bejelentéseket tenni, lásd távoktatás péntek este.
2020. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!