Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni gyógyszerész szakról...

Debreceni gyógyszerész szakról mesélnétek?

Figyelt kérdés

Azért a debreceni érdekel konkrétan, mert oda jelentkeztem, de tudom, hogy nincs olyan eltérés, szóval más is írhat, mert elég általános kérdésekre vagyok kíváncsi mint pl.: melyik a legnehezebb év, mennyit kell tanulni év közben és vizsgaidőszakban, hogy vannak a gyakorlatok (csak gyógyszertári gyakorlatra lehet menni vagy lehet gyógyszergyárira is), illetve diákmunka hanyad évtől fér bele az órarendbe, ha egyáltalán belefér, valamint kötelező gyakorlaton kívül, pl. diákmunkásként van lehetőség gyógyszergyárnál elhelyezkedni?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2020. ápr. 9. 22:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!