Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek tényleg ennyire...

Szerintetek tényleg ennyire könnyű lett volna az érettségi, mint ahogyan azt írják?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló voltam az iskolában végig, mégsem érzem azt hogy ez egy könnyű érettségi lenne. Sok buktató volt benne, nagyon oda kellett figyelni minden apró részletre. Bízom benne hogy sok pontot érek el, hiszen kell a felvételihez. Ti mit gondoltok az idei érettségiről?

2020. máj. 6. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly érettségiztem, de szerintem a matek könnyebb volt idén, mint tavaly.

A magyar szerintem átlagos, normális volt, ahogy néztem.

Töriről is hallottam infókat, abban sem látok semmi különöset.

2020. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez az elmúlt 5 év legkönnyebb triója volt
2020. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyarból a szövegértésben volt pár érdekes kérdés, meg az idő nagyon kevés volt. Nem csak nekem, jó néhány osztálytársamnak is.

A matek az nekem bukó, legalábbis reménykedek egy kettesben...

A töri első része meg ugyanaz mint a magyar, az esszék meg nem voltak vészesek. Az '56-os forradalmat az atlaszból simán ki lehetett írni például.

2020. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Matekbol emelteztem, szoval a kozeprol nem tudok velemenyt mondani. De a magyar es a tori szerintem teljesen olyan szinten volt, mint az eddigiek, nem ereztem egyszerubbnek. Amugysem ertem miert kell osszehasonlitani a korabbi evekkel.
2020. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!