Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem jelöltem egyértelműen...

Törpilla200107 kérdése:

Ha nem jelöltem egyértelműen a történelem érettségin a választott esszéimet, akkor jár pontlevonás?

Figyelt kérdés

Tegnap túlestem az emelt töri érettségin.Ma jöttem rá,hogy lehet,hogy nem írtam be x-et a táblázat azon sorába,amely esszéket választottam,illetve csak egy helyen emlékszem,hogy felirtam a számot a lap tetejére...

Szerintetek most akkor minden pontot elveszítek?A megoldókulcsban nincs erre vonatkozó leírás sajnos.



#történelem #esszé #történelem érettségi2020
2020. máj. 7. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:

En is emelt toriztem. Fent se karikaztad be a lehetosegeknel?

Btw hogy sikerult?

2020. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom akkor az van hogy amiket megcsináltál azokat értékelik. Abban az esetben ha elkezdtél egy negyediket is (hogy később választani akarsz) akkor az alacsonyabb sorszámút veszik figyelembe. Akkor is ha csak egy sört írtál hozzá. De ha csak arról a háromról írtál, szerintem nem lesz gond
2020. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen,csak 3-at írtam meg,és a táblázat alapján választottam ki(13,16 és 17),de nem emlékszem,hogy a táblázatban jelöltem volna.
2020. máj. 7. 11:47
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért lenne nagyon fontos,mert szerintem ezt a kis lányis zavart leszámítva jól sikerült(kb.85-88%,persze itt sok múlik a javító tanáron).

Nektek?

2020. máj. 7. 11:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem rosszul sikerult es par ponton fog mulni a felvetelim, ha nem esnek vissza az elozetes ponthatarok
2020. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom:-(.Hidd el szerintem most vissza fognak esni a pontszámok,hiszen nincs szóbeli,amivel húzni lehetne.Plusz,ez az emelt nehezebb volt mint az előző évesek
2020. máj. 7. 13:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En is probalok ebben hinni, hogy az elozetes ponthatarok lejjebb esnek... Nagyon ideges lennék, ha majdnem kitunokent, 2 emelttel, nyelvvizsgaval nem vennenek fel
2020. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nyugi,de biztos nem sikerült olyan szörnyen,plusz reménykedjünk,hogy a javító tanárok jófejek lesznek:-)
2020. máj. 7. 13:47
 9/10 anonim ***** válasza:
50 valahany pontom lesz legjobb esetben es 60 pont kell, hogy felvegyenek
2020. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A javítótanár elfogadta,és beikszelte helyettem a táblázatban.Nagyon hálás vagyok neki

2020. jún. 2. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!