Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Halasszam az érettségit?

Halasszam az érettségit?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van valami jogszabály, ami azt írja, hogy nem lesz következménye, ha most nem jelennék meg? Emelt földrajzról lenne szó. Érettségim már van, csak az egyetem miatt ebből mennék. De így, hogy nincs szóbeli, esetleges javítási lehetőségem sincs, szóbeli felelet húzta fel az összes eredményem. Szóval nem tudom, égni se akarok emiatt. Én már a Maruzsa szavára nem adok, jogszabályt erről meg sehol nem találok, mi ilyenkor a megfelelő eljárás.
2020. máj. 9. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Visszamondhatod, akkor visszakapod a pénzt. De a felvételihez ha kell, akkor az is érvénytelen.
2020. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy, van már diplomád?

Amúgy sztem menj. Most mi történik ha elmész? Lehet összekön, lehet nem. De megpóbáltad..

2020. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Maruzsa szavára miért nem adsz? Mostanában rajta keresztül mondják meg a döntéshozók, hogy mi újság. Mondott már olyat, ami nem úgy lett? Azt mondta, csak írásbeli lesz, az lett. Azt mondta, május 4-től, akkor kezdődött. Akkor miért nem hiszel neki?
2020. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért, mert nincs jogszabályban lefektetve, mondani meg tényleg bármit lehet. Mi a garancia, ha most nem megyek el, nem kell újra fizetni októberben?
2020. máj. 11. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogyhogy újra fizetni? Miért újra?

Minden megvan jogszabályban is, amit mond, csak utána kell nézni. Nézd meg a legutóbbi közlönyöket, és ha azokban nincs szó róla, akkor a békeidős érettségi szabályozásokat, hogy kinek kell fizetnie, kinek nem.

magyarkozlony.hu vagy ilyesmi, meg netjogtar.

2020. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kösziaválaszt.
2020. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!