Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus bsc után ELTE msc,...

Corvinus bsc után ELTE msc, ez nem presztízsvesztés?

Figyelt kérdés

Pénzügy-számvitelen tanulok a Corvinuson, azonban gondolkodom azon, hogy mesterképzésre inkább az ELTE Pénzügy szakjára mennék, nem maradnék házon belül. Ennek több oka is van, egyrészt a Corvinus magánegyetem lett és ha nem sikerül hoznom az átlagot, félek százezres adósságaim lesznek tandíjak, másrészt az ELTE-ről elég jó hírek terjengenek, ami a gazdaságtudományi képzéseit illeti.. továbbá szeretnék már tanulás mellett dolgozni is, és az ELTE tanrendje ehhez igazodik is, a Corvinuson meg elvileg elég nagy szívatás megy mesteren is.


Csak hát mégis ott van bennem, hogy a híres Corvinusos diploma éri a legtöbbet, én mégis "lejjebb adom egy szinttel". Ez okoz egy kis frusztrációt, meg az önéletrajzban is az ELTE fog először szerepelni, nem a Corvinusos diploma.


Mit gondoltok?



2020. máj. 11. 11:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%

Itt vannak a CEU business & economics szakjai: [link]


Ne mondd, hogy nem hallottál a CEU-ról közgazdászként, mert besírok. Ez a legmagasabb színvonalú gazdasági egyetem a térségben.

2020. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
34%
Marx Károly BSc...
2021. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Corvinus és a presztízs... 💆🏻‍♀️😂😂
2021. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
51%
A cégek leszarják hogy hol végeztél, egyedül az számít hogy el tudod-e adni magad interjún, illetve milyen eddigi tapasztalataid vannak a munkaerőpiacon.
2022. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!