Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg olyan rossz a BGE...

Tényleg olyan rossz a BGE pszk mint mondjak?

Figyelt kérdés

BGE re szeretnek tanulni a jovobe. Ezen belul gazdasagiinformatikat.

Tenyleg olyan rossz mint ahogy mondjak? Tobb felol hallotam azt hogy rossz a suli. Mar beadtam a jelentkezesemet felek hogy megbantam.

Akik odajarnak azoknak mi a velemenyuk a sulirol?



2020. máj. 12. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én oda járok, ginfóra, levelezőre.

Mit jelent, hogy rossz? Miért mondták ezt?

2020. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A képzés maga nem rossz, néha felesleges volt bemenni, nem tudom ez a tavokatas téma most mennyire effektív, de nem volt rossz.

Néha feleslegesen szivatnak de az mindenhol igaz. Az összes időben végzett ismerősömnek tök jó munkája van.

Szerintem nem fogod megbánni.

2020. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Elsőéves vagyok, és én nagyon boldog vagyok, hogy ezt az egyetemet választottam (és kart)!:) Szerintem nagyon jók a tanárok,kedvesek és segítőkészek. Tanulni kell, de azt nyilván mindenhol. Nagyon ajánlom!
2020. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is BGE-s vagyok, a jelentkezés pillanatakor sem voltam biztos benne hova kellene mennem, de azóta már így közel az első év végéhez úgy érzem jobbat nem is választhattam volna! Már csak magához az egész BGE-s közösséghez tartozni nagyon jó, a Tanárok felől érkező támogatás (főleg ebben a nehéz időszakban) pedig hihetetlen. Szerintem nem fogod megbánni! :)
2020. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!