Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért mondják, hogy a Zsfk...

Miért mondják, hogy a Zsfk meg a Gdf annyira rossz?! Mitől rossz? Tanárok rosszak? Ahogy tanítanak? Sokat várnak el (ahhoz képest, hogy "nem valami jó (hírü) " iskola )? A tanulókkal van baj?

Figyelt kérdés

Illetve, hogyan lehet rossz egy egyetem/főiskola ?

Jártam pár ált. isk.-be meg gimibe, és ott még megértem, hogy a kötelező jelleg miatt (tehát az életév miatt járni kell) vannak rossz magatartásu gyerekek, akik képtelen normálisan viselkedni, de gondolnám, ha már-már a gimi sem kötelező (annak akinek a 7. oszt. volt élete legszebb 4 éve, mert akkor az kivétel lenne) , akkor a fősuli/egyetem végképp nem kötelező!

Azt ténylegesen az embernek kell választania, hogy akar-e/tud-e menni!

De akkor miért szidják ezeket a sulikat ?!

Aki hlye, az nem megy tovább tanulni (jó arról is hallottam már példát) de akkor mi lehet a probléma velük ?



2019. márc. 27. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
ZSKF-rol nem tudok nyilatkozni, de a GDF-nek nem veletlenul van rossz hire, olyan emberek kerultek/kerulnek ki onnan 'IT' vegzettseggel, hogy a hajam az egnek all. Fizetos suli, leginkabb azok mennek oda akiket mashova nem vettek fel es a 'papirert' elvegzik. Olyan is a 'papir'...
2019. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát a papírja sem ér "semmit" ?

Szóval hiába jártak oda, mert mindenki lenézi őket, és ha beállítanak valahova azzal a papírral akkor elhajtják ?

Egy szóva felesleges oda menni, mert úgysem ér semmit, azaz azonos szinten van egy olyan emberrel akinek csak-vagy nincs érettségie ?

2019. márc. 27. 19:20
 3/3 A kérdező kommentje:
És ha ez igaz, miért van így ?
2019. márc. 27. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!