Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok segíteni? Többi lent.

Tudnátok segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Bejutottam az általam választott középsuliba, ahova nagyon be szerettem volna kerülni. Viszont egy nagy bökkenő van: nem töltöttük ki a kolis papírt, hogy én is szeretném igényelni, így nincs hely számomra, csak akkor, ha valaki lemondja. Nagyon elkeseredett vagyok, ugyanis nagy álmom volt, hogy ide bekerüljek. Sajnos az ingázást semmiképp nem tudnám megoldani, albérletre meg nincs lehetőségem.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Vagy ha nem, tudnál adni esetleg egy tanácsot, hogyan lehetne megoldani a helyzetet?

Köszönöm, ha eddig elolvastad. Legyen további szép napod!



2020. máj. 14. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült elfelejteni?


Van még időtök, hogy keresetek lakhatást. Ha szerencsétek van, valakihez oda tudsz költözni, átmenetileg. Például sok idős ember él egymaga, és egy kis házkörüli segítségért cserébe kiadhatja az egyik szobát.

2020. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy senki nem szólt, hogy ki kellene tölteni egy ilyen papírt még decemberben, mikor nyílt napon voltunk. És nem MO.-ra jártam általánosban, és itt máshogy van.

Köszönöm válaszod!

2020. máj. 14. 13:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig a titkárságon is voltunk, tudták, hogy külföldi vagyok, megkérdeztünk minden papírt, de ezt nem mondták...
2020. máj. 14. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Érthető okokból senki nem tudja kiszopni az ujjából, hogy neked kell koli. Erre nektek kellett volna külön rákérdezni.
2020. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, hogy válaszoltál.
2020. máj. 14. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Másik, ugyanabban a városban lévő kollégiumba kérhettek felvételt, de valószínűleg könnyebb lenne ha a suli indítványozná veletek együtt. van hogy segítenek egymásnak.

Melyik város?

2020. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
na van már fejlemény?
2020. aug. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nos, szerencsere bejutottam :) irtunk a sulinak, es beszeltunk a kollegium vezetovel. hal’istennek minden helyrejott.
2020. aug. 22. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!