Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen könyvekből tanuljak...

Milyen könyvekből tanuljak kémiát?

Figyelt kérdés

Orvosira jelentkeztem és elég jól sikerültek az emeltjeim (fizika és biosz), ha jól számoltam bőven tavalyi ponthatárok felett leszek, viszont a kémia tudásom 0.


Milyen tankönyvcsaládból tanuljak kémiát ami felkészíthet egész jól a jövő évre. Esetleg vannak olyan tananyagrészek amelyeket kihagyhatnék? Értem, hogy kell de nem hiszem, hogy minden kéne abból kiindulva, hogy bioszból pl.: növénytan valamint fizikából pl.: csillagászat se kell valószínüleg.


Esetleg tippek kémia tanuláshoz, hogy mire feküdjek rá jobban, mit kérnek inkább az egyetemen?



2020. máj. 20. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézd át a mozaikos kémiakönyveket, mert azokból biztos jó alapokat kapsz.

Sok sikert! :)

2020. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Villányi Attila felkészítő a kétszintű érettségire valami tőle az Összefoglaló.


A kémia középsulis bibliája tulajdonképpen ez a két könyv, de hozzá lehet olvasni a mozaikot, az egy kicsit színesebb, könnyebben emészthető.

2020. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*valamint
2020. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!