Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha Szlovákiában élek és itt...

Ha Szlovákiában élek és itt fogok éretségizni, akkor az itt elvégzett éretségi megfelel Magyarországon is?

Figyelt kérdés
A témával kapcsolatban már több Magyarországon tanuló ismerősömet is megkérdeztem, azonban voltak akiknek nem kellett plusz éretségit letennie Magyarországon, és voltak akiknek az itt Szlovákiában megszerzett éretségi nem felelt meg.

2020. máj. 21. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, mert engem nem érintett ilyen dolog de próbáltad a honosítást? Esetleg az egyetemet megkérdezni, ahova jelentkeznél?
2020. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem még, egyelőre nem kérdeztem az egyetemet, de mihelyt alkalmam adódik rá, megkérdezem.

A honosítást sem próbáltam, azonban az hogyan működik?

2020. máj. 21. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Honosítást a felvi oldalán megtudod nézni, ha jól tudom.
2020. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!