Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén Nemzeti Közszolgálati...

Idén Nemzeti Közszolgálati Egyetem ÁNTK karára jelenkezők,kb hány pontotok lesz?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból.:) A szakot is írjátok oda légyszi amire jelenkeztetek és sok sikert kívánok!:)

2020. máj. 28. 23:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Én menjek el máshova?😂😂Bocsi,de nem én tettem fel a kérdést?😂😂

Nem mindegy egyébként,ha tisztában lennél a ponthatárok meghúzásával akkor tudnád,hogy a jelentkezők pontszámai alapján alakul a ponthatár.Mostantól aki nem a kérdésemre válaszol azt mind jelentem.

2020. máj. 29. 13:20
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak arra akartam rávilágítani, hogy ha 1-2 ember beírja itt, hogy ennyi vagy annyi pontja van abból még nem fogod látni, hogy kb. mekkora lesz a ponthatár. Nyilván a magyar érettségid nem lett 5ös, hiszen ezt az árnyalt megfogalmazást nem értetted meg. De ha bejutsz ez végülis nem fog gondot jelenteni mivel az NKE ÁNTK szakok úgy lettek kialakítva, hogy a legsötétebbek is elvégezzék, mivel ez egy diplomagyár, ahol az a cél, hogy olyan emberek is tudjanak diplomát szerezni, akik amúgy alkalmatlanok erre.
2020. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 458 pontom van és Nemzetközi biztonság- és védelempolitikára jelentkeztem:) 1 emelt, 4 ötös érettségi, 1 négyes. +1 B2 nyelvvizgya
2020. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13:29-es,91%-os lett a magyar érettségim,ne másokra vetítsd ki és ne másokat gyanúsítgats a saját értelmi színvonaladdal.Jelentettek egyébként,ha ennyire elkeseredett vagy és nem tudsz mit kezdeni magaddal menj valami facebook komment szekcióba vitatkozni,én nem ezért írtam ki a kérdést,senki sem kérdezte a véleményedet.


14:23-as de jó,tuti felvesznek,sok sikert!Nekem meg két 5-ös emelttel,nyelvvizsgával és egy 5-ös középpel és két 4-essel sincs annyi pontom..

2020. máj. 31. 12:22
 15/15 anonim ***** válasza:
68%
Én is NKE-re jöttem és azt tanácsolom ne gyere ide.
2021. márc. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!