Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi gólyatáborba érdemes...

Egyetemi gólyatáborba érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy elmenjek-e. Eléggé kis visszahúzódó, csendes vagyok, nem szeretem a nagyobb rendezvényeket, de azért szeretnék barátkozni.

Csak félek, hogy mindenhol egyedül lennék, mert nincs sajnos ismerősöm, meg a barátkozás kezdeményezése sem megy.

Habár az tény, hogy az alkohol hatására el tudok azért kicsit lazulni :D


Egyébként a Pannon Egyetemtől van szó, de bármelyik suli érdekel :D

20/F



2020. máj. 29. 19:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Időközben eldöntöttem, hogy megyek. Csak sajnos most meg nem valószínű, hogy lesz... főleg a mai bejelentés után, hogy továbbra sem lehet 500 főnél nagyobb rendezvényeket szervezni. :(
2020. júl. 30. 11:50
 12/15 anonim ***** válasza:

Én sajnálnám ha elmaradna

Tényleg egy nagyon jó dolog

2020. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnos elmarad 🥺 milyen szakra vettek fel?
2020. aug. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 Sajnos igen... 4-es válaszban írtam.
2020. aug. 5. 11:18
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges, ha ügyes szorgalmas vagy, úgyis eltudod végezni majd az egyetemet anélkül hogy közösségbe kerülj, klikkesedj, álhaverokat szerezz, akikkel aztán kb úgyis elválnának az útjaid utána .Pl a 4 fél év (2 teljes év) alatt az én nevem a többiek csak onnan tudták mikor az oktató felolvasta a hallgatói névsort hogy kik vannak bent. Megvoltam így is tökéletesen, na meg amúgy is a nagyrészük bunkó volt.

27/F

2023. ápr. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!