Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mehetek még állatorvosira, ha...

Mehetek még állatorvosira, ha elrontottam a 11. évvégit?

Figyelt kérdés
Lerontottam a fizikát 4-re és a kémiát 3-ra. Félévkor csak a kémia volt 4. Járok különtanárhoz, akivel teljesen máshogy haladunk mint órán, és inkább arra fektettem nagyobb hangsúlyt eddig is, mintsem az iskolai kémiára (a tanár is 1000x jobban tanít). Most karantén alatt nagyon ellustultam az iskolai kémiával és lerontottam. (3,45%, de nem tudok már javítót írni) Igazából a későn leadott/hiányos feladatokért kaptam rossz jegyet. Ez rontotta le nagyon. Most iszonyat lelkiismeret furdalásom van, mert tudom, hogy csak lustaság volt. Mert például az utolsó TZ-re is tanultam és 96% lett érdekes módon. Egyébként a különkémiára tanultam rendesen, csak nem sokat segít, mivel egyáltalán nem ugyanúgy haladunk. És az jól is megy, a különtanárom is azt mondja, hogy szerinte fel fognak venni, de az évvégit még neki se mondtam (félek is kicsit elmondani). Tudom, hogy iszonyat hülye voltam, de most nagyon megijedtem. Amúgy a többi tantárgyból 5 vagyok. Tudom, hogy az állatorvosi nagyon nehéz, ezért még inkább félek. Nem azért írtam ki a kérdést, hogy kioktassanak, mert magamtól is tudom, hogy mit műveltem. Csak azt szeretném kérdezni, hogy mennyire befolyásolja ez most a felvételit? Mert én neten azt olvastam, hogy csak 1 természettudományi tantárgy számít az évvégi jegyek között. Ez igaz? Van még esélyem? Jövőre biztosan belehúzok, főleg, hogy most a tanárom is nagyon kiakadt rám.😢

2020. jún. 10. 16:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2020. nov. 23. 00:13
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegul mi lett veled?

2022. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!