Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az IBS (Nemzetközi Üzleti...

Az IBS (Nemzetközi Üzleti Főiskola) valóban semmi extra, vagy komoly neve van?

Figyelt kérdés

Többektől hallottam hogy drága (1 millió/fél év), viszont a színvonal nem túl magas, elég lazán elvégezhető. Sok a celeb/gazdag szülő gyereke.


Mi az igazság?



2020. jún. 14. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt mondták régebben a GDF-re is, nem tudom, hogy azóta változott-e a helyzet.
2020. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Ez a helyzet amit írsz Kérdező. De sokkal jobb mint a GDF, mert az IBS-en végezni nem gáz, a GDF-en meg az.
2020. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, tudom,hogy ez iszonyatosan régi kérdés, de ha valaki erre tévedne talán tudok pár infót találni.

Nos, igen. 3700€/félév a tandíj. De ha nem akarsz félévenként emiatt stresszelni akkor 22 200€/ 6 szemeszter a díj.

Tény vannak celebek a suliban meg gazdag szülők gyerekei (hamár ennyire nagy a tandíj). De tény,hogy sokkal kevesebb a bunkó paraszt diák itt, mint a közoktatásban. Mivel nemzetközi, itt szinte mindenki kedves egymással sőt, érdeklődő is. Kis csoportos tanítás van, max 20 fővel. Az,hogy eléggé lazán elvégezhető, tulajdonképpen mihez képest. Magyar egyetemekhez képest nincs tapasztalatom, de itt a fősulin tényleg arra mennek,hogy könnyebben el tudj helyezkedni a munkahelyeken, mintha egy magyar diplomát szereztél volna, mert itt az oktatás nem úgy működik,mint a legtöbb magyar egyetemeknél,hogy betéve tanulj meg 200+ oldalas fogalmakat, mintha álmodból felkeltve tudnod kell. Itt arra fókuszálnak,hogy gyakorlatban hogyan tudod megoldani ezt meg azt a problémát. És kb egy esszében írd meg ezt. Csak az irígyek mondják,hogy sznob egyetem,mert ide nem járhatnak, anyagi helyzetük miatt, de nem néznek utána,hogy a suli mit nyújt.

tegnapelőtt 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!