Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Közszolgálati Egyetem...

A Közszolgálati Egyetem valóban ilyen elit, népszerű egyetem mint ahogy látom az ott végzetteket magam körül?

Figyelt kérdés
Ehhez a területhez kapcsolódó munkahelyen vagyok ahol azt látom,hogy frissen diplomázottak 23-24 évesek mindjárt hadnagy meg nem is tudom még milyen különböző hivatásos állományba kerülnek. Nem igazán értem a lényegét,mert én azt gondoltam régen hogy csak az lehet például tűzoltó őrnagy, aki előtte teljesített tűzoltó szolgálatot, de tévedtem. Van olyan személy aki alezredes és még életében nem volt mentésen, csak ott végzett. Habár én nem maradok ezen a területen, de van két olyan kollégám is akik már 20 éve ott dolgoznak, tűzoltóként kezdték és tanultak mellette (akkor még nem volt ez az egyetem) és a mai napig nem léptek arra a fokra mint a frissen diplomázott szakmai tapasztalat nélküliek. Hogy van ez? Közrejátszik ez annak,hogy Fidesz érdekeltségű az egyetem?

2017. júl. 31. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

A 3. egyetem.


[link]

2017. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért lesz hadnagy (régebben kitűnő diplomával) főhadnagy mert tiszt lesz a diplomával aminek a hadnagy a legalacsonyabb rendfokozat. Aki nem végzi el a főiskolát akár hány évet szolgál max. főtörzszászlos lehet (ez a legmagasabb tiszthelyettesi rendfokozat) és a tiszti és a tiszthelyettesi bértábla között elég nagy a különbség.
2017. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
40%

Edulájn hávégé rangsor :D

A BME a tizedik...

Mesélj még :)

2017. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Inkább olvasd el, hogy mi alapján állították össze a rangsort. A HVG pont hogy nem fogja fényezni a Fidesz Egyetemet.
2017. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor egységesen kijelenthetjük,hogy az ország egyik legkiválóbb egyeteme. Jó,elfogadjuk.
2017. júl. 31. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!