Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kerek hármas átlagra miért...

Kerek hármas átlagra miért kaptam jó szorgalmat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet látta a tanár, hogy nagyon megdolgozol ezért az eredményért is. A szorgalom nem azt jelenti, hogy kitűnő valaki, hanem, hogy önmaga legjobbját nyújtja
2020. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
A képességeidhez mérten még a közepes átlag is jónak számít.
2020. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

A magatartás-szorgalom jegyek teljesen szubjektívek, és a tanár magánvéleményét tükrözik. Amivel lehet egyetérteni vagy nem, de igazából senkit sem érdekel.

A fiam pl. kitűnő, de négyes a szorgalma. Miért? Talán azt hiszi a tanár, hogy a kisujjából rázta ki? Hát, nem. Én tanultam vele itthon, nagyon megkínlódtunk.

A lányom csendes, szótlan gyerek, négyes a magatartása. Miért? Ki tudja? Nem szimpi a tanárnak? Szorgalma neki is négyes, 4 db négyes volt a bizijében. Nem igazán érdekel.

Mondjuk nálad még jó, hogy inkább jobbat adott.

Nekem mindig 4 volt a szorgalmam és a magatartásom is. 4,75-ös átlagra. Azt mondta az ofő, csak a kitűnőknek lehet 5 a magatartása. Mégis mi köze hozzá? Az a szorgalom. Anyám is ki volt akadva, mert éjjel-nappal tanultam, mondta is, hogy akkor senki nem 5, ha én nem.

A magatartás jegy az meg már végképp nevetséges volt.

2020. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azert mert a tarna latja hogy igyekszel es akarsz, csak nem tudsz eleget.

A szorgalom az az igyekezet vagy az odaadas, a jegy az a tudas szintje.

2020. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!