Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudom megnézni, hogy hány...

Hol tudom megnézni, hogy hány kredit kötelezően választott tárgyat kell teljesítenem?

Figyelt kérdés
Sehol sem találom. Hol van ez leírva?

2020. júl. 30. 12:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A mintatantervet nézd!


A kötelező tárgyak az "A" típusú tárgyak, ezeket fel kell venned mindenképp hogy ne csússz.


A kötelezően választható tárgyak a "B" típusú tárgyak! Ebből fel kell venned a te esetedben 10 kreditet, hogy ne csússz.


Mindenki saját üteme szerint is felveheti a tárgyaot/kurzusait, de annak számolnia kell vele, hogy pl a 3 éves alapképzését nem fogja tudni időben befejezni. Mint előttem is írták, sok olyan tárgy van, amit csak úgy lehet felvenni, ha egy hozzá kapcsolódó alapozó tárgyat már teljesítettél előző félévben. Magyarán ráépülős tárgy. De ez is benne van a mintatantervedben. Már a második féléves tárgyaid listájánál is meg van jelölve tantárgykóddal, hogy az adott tárgyhoz mit kellett előzőleg teljesítened :)


A mintatanterv Excel fájlában nézelődj sokat, értelmezd!

Olvass a sorok között, keresd a különbséget!!

Ne csak a tárgy nevét, meg a vizsgatípust nézd, egy-egy sor minden eleme értékes infó!! :)

2020. aug. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!