Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen indokkal üljek elől?...

Milyen indokkal üljek elől? Hogy legyek kitűnő?

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben kitűnő lettem és már tisztára rá vagyok stresszelve, hogy most is az legyek mert a felvételibe még ez a félév beleszámít. Elől szeretnék majd ülni, hogy jobban tudjak figyelni, de mondjuk úgy... Az ofőmnek nem nagyon vagyok a kedvence (le sarkon állózott engem és még pár lányt az osztályból😅) és gőzöm sincs milyen indokkal üljek elől. Egyéb tipp, hogy megtartsam az 5.0-s átlagot?
2020. júl. 30. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem az elől üléstől leszel kitűnő, hanem a tanulástól. Milyen indokkal ülj előre? Akar más is odaülni? Középiskolában nem nagyon jellemző... szóval az "itt volt hely" szerintem pont elég.
2020. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
nagyon nem mindegy hol és miben vagy kitűnő
2020. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon akadekoskodik mond azt hogy rossz a szemed, és nem látod hátulról a táblát.

Nekem mondjuk eléggé nehéz elképzelni hogy középiskolában ebbe is beleszól az osztályfőnök (ha meg még általános iskoláról van szó, akkor még inkább wtf hogy sarkonallozott titeket... Ha ez gyakrabban előfordul igencsak el kéne beszélgetnie az igazgatónak vele talán az észhez téríti)

2020. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy hol ülsz, tényleg nem múlik ezen semmi. Legfeljebb azért tudsz elől jobban figyelni, mert elhiszed, hogy számít, de a valóságban néha sokkal bonyolultabb körülmények között is kell koncentrálnunk mentális feladatokra, minthogy ülnek köztünk és a magyarázó személy között más emberek is.
2020. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező most lesz 8.-os, mert azt írta, hogy a következő félév még beleszámít.

Ha akadékoskodna valaki, akkor mondd, hogy nem látod olyan jól hátulról a táblát vagy nem hallod onnan rendesen a tanárt, ennyi.


De kitűnő valóban nem attól leszel, hogy hol ülsz.

2020. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Eszembe sem jutott, hogy általános iskolás lenne. Számomra elképzelhetetlen, hogy valaki 13 éves gyereket lek*vázzon.


Amúgy a 12. félév jegyei is számítanak továbbtanulásnál ;)

2020. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na és hova számítanak a 12. félév jegyei?....
2020. júl. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!