Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen lehet laptopon...

Egyetemen lehet laptopon jegyzetelni?

Figyelt kérdés
Kell vinni egyáltalán laptopot? (Levelező tagozat) Vagy még mindig a füzet és a toll az elfogadott?
2020. aug. 4. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nappalira járok de biztosan lehet. Ha valamiért nem mondja külön az oktató hogy ne használj laptopot (bár szerintem nem is mondhat ilyet), akkor mehet a laptop.
2020. aug. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez saját magad eldöntöd :) Mindkettő teljes mértékben elfogadott. 😊
2020. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2020. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs előírva, hogy milyen eszközökkel jegyzetelj (meg az se, hogy egyáltalán jegyzetelj). Még szép.
2020. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk külön kiemelte az oktató az első előadáson ha nála nem lehet. Egyébként ez 1 alkalommal fordult elő nálam 2 év alatt. Tehat egyátalán nem gyakori eset. De ő mondta is hogy nem írunk sokat és inkabb interaktív előadást tart. Meg elküldi a jegyzetet is csak figyeljünk rá és ne a gépet bújjuk. A többi tanárt nem érdekelte már az is nagy szám volt hogy 2-3 hét utan voltak az óráikon tanulok, nem hogy még azon problémázzanak hogy mibe jegyzetel.
2020. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet persze, van aki külön kiemeli, hogy lehet, de ha nem vagy biztos benne, akkor meg is kérdezheted, elég ritka a nem válasz. Persze vannak olyan tárgyak, ahol nem érdemes laptopon jegyzetelni.
2020. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"külön kiemelte az oktató az első előadáson ha nála nem lehet"

:-O

Kérni kérhet ilyet, de meg nem tilthatja szerintem.

2020. aug. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vinni semmit nem "kell" mindenki úgy jegyzetel ahogy kedve tartja, a legtöbb előadóban konnektorok is vannak. Értelem szerűen, a matekot jobb papírra írni, mint gépbe, (csak egy példa). Én papírpárti vagyok, de senki nem fog megnézni és az előadó sem fog szólni.
2020. aug. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!