Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Mennyire öltöztö...

Egyetemisták! Mennyire öltöztök ki az egyetemi előadásokra?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 14:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem szoktak nagyon elegánsba öltözni. Sima farmer és egy póló a szokás többnyire.
2020. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sima hétköznapi ruhában megy mindenki, nem kell túlgondolni. Egyedül a szóbeli vizsgákra illik legalább inget felvenni. :)
2020. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Gondolom a rövid nadrág azért már nem fér bele , ugye?
2020. aug. 8. 14:33
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
De, belefér, ugyan azokban a ruhákban mehetsz nyugodtan, amiben középsuliba mentél.
2020. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
De belefer. En ugy oltozom, hogy ha mar valamiben utcara mennek, az jo az egyetemre. Kiveve persze azok az orak (laborgyakorlat pl) amik esetleg jobban igenylik a kenyelmet, vedelmet akkor annak megfeleloen esetleg jobban takaro ruhazatot veszek fel. Vizsgakra viszont illik megadni a tiszteletet valoban egy elegans oltozekkel. Nalam ez nem jelent tobbet egy fekete farmernel feher inggel, nem tornacipovel. 20L
2020. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mentem én már órára melltartó meg póló nélkül, egy vastagabb pulcsiban, mentem már pizsiben csak a nacit cseréltem le. Ahol barátibb az óra ott azért nem játszottam ezt be, de több száz fős előadásokon most pont nem érdekel senkit. Ahogy írták, egyedül vizsga, de ha nem szóbeli sem feltétlen ingben megyek.
2020. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amiben akarsz senkit nem érdekel miben vagy de komolyan nagyon sokan nem is néznek senkit csak mennek az órákra. Nálunk vizsgákon senki se öltözött ki még egy inget se vett fel senki igaz a tanárok nekünk mondták hogy nem várják el hogy kiöltözzünk.
2020. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincs ilyen kiöltözős elvárás. Te döntöd el. Mondjuk a vallásos karokon biztos tiltanak valamit, de a többi helyen ugyanúgy öltözhetsz mint középsuliban.
2020. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy egy durvább buli után másnap egy elcsórt L-es férfi pólóban, szintén férfi melegítő nadrágban és a szokásos bakancsomban mentem előadásra (úgy néztem ki, mint egy csöves) de a kutyát se érdekelte.

Gyakorlatokra, szemináriumra, szóbeli vizsgákra nem mennek így, de az előadásokon kb akármi lehet rajtad, senki sem nézi.

2020. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én például hosszúnadrág, fehér póló, rajta egy kockás inggel, ujjat feltürve szoktam menni. (Felette kabát ha hideg van)

Hamar végzek minden évben, így a nagy melegeket elkerülöm. Ha lustább napom van, akkor hosszú nadrág ugyanúgy, random pólóval. Nem kell kiöltözni, max ha neked kell előadni valamit..

2020. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!