Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miket kell venni iskolakezdésk...

Miket kell venni iskolakezdéskor 9.osztályra ha általános tagozatra megyek?

Figyelt kérdés

Nem kaptuk meg a listát még hogy miket vegyünk szeptemberre és nem akrunk akkor menni vásárolni amikor már szinte semmi sincs, habár szerintem már most el vagyunk késve

Szóval a füzeteken, írószereken,lapokon, "tisztasági szereken"(zsepi, wc papír, stb...) kívül mi van még?

Technika órára is olyan részletességgel kell bevásárolni mint általánosban?



2020. aug. 17. 01:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
85%

Ha ezeket mind tudja akkor királyság meg egy olcsóbb szamologeppel is lehet jól számolni főleg ha okos vagy

De lényegesen könnyebb és kevesebbet kell számolni főleg dolgozatoknal előny ha sok mindent tud az érettségin meg pláne hogy nagyobb előny :)

2020. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

# 19 nem akarok kötözkodni de mit tetszik tanítani ?

Éneket ? Rajzot? Esetleg médiát ?

Mert pl matek Tori fizika magyar ......... stb ott aztán annyit kell írni hogy Dunát lehetne rekeszteni

Hat nekem egy év alatt pl a/4 bol legalább 6-7 ilyen füzet et teleírtam holott nem voltam realos akkor kis alakúból mennyi betellhet 🤭

2020. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
76%
#20 as leírnád a márkáját proto típusát ?
2020. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl casio fx-85ES plus
2020. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
53%
* nem voltam humanos a realos helyett azt akartam írni
2020. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
53%
Nyelvszakos vagyok, és megnyugtatlak, nem én vagyok az egyetlen nyelvszakos, aki szintén A/5-ös füzetet kér.
2020. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
#26 hat nálunk rengeteget kellet jegyzetelni de ezek szerint vannak olyan iskolák ahol nem
2020. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
53%
A füzetbe főleg fogalmazásokat kell írni, jegyzetelni nem kell, max. néha, hiszen az összes tudnivaló benne van a könyvben meg a munkafüzetben a megoldandó feladatokkal együtt. Ha folyton jegyzetelés lenne, mikor gyakorolnák a beszédet? Különben meg jót is tesz lelkileg, ha időnként betelik a füzet: legalább érzékelhető a haladás, meg új életet lehet kezdeni az új füzetben. :)
2020. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
85%

#28 akkor ezek szerint nincs nyelvtani szabályok leírása pl preset simple present perfect past simple ....stb meg ilyesmik leírása egyes iskolákba nem tudom mi rengeteg ilyet írtunk hogy mi a szabály mik vonatkoznak ra mondat elemzés

Fogalmazás házi feladat mondat fordítás elemzés

Párbeszéd szituációs játék leírása

....stb

2020. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
89%

Néha van, de nem jellemző. De mondom, nem is baj, ha betelik. Különben itt van minden, ha kell:

[link]

Ha felírom a táblára, akkor se írják le. Márpedig ha nem írják le saját kezükkel, hogy közben is a fejükbe menjen, akkor akár innen is megtanulhatják, ez se ér kevesebbet, mint az óra végén a tábla lefényképezése.

2020. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!