Lehet?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 22:26
 1/5 A kérdező kommentje:
8.osztály 2.félévben tényleg bármit lehet csinálni nem fogják megnézni a középiskolák (pl sose csinálsz házit stb)?
2020. aug. 17. 22:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ez így nem igaz. Ha nem csinálsz semmit akkor romlanak a jegyed ami bekerül a bizonyítványba. Amit viszont beiratkozásnál le adsz. Ha egy nagyon jó gimnáziumba kerültél be azóta meg romlottak a jegyed az elég ciki lesz szerintem. Ráadásul a tanárok mindig megkérdezni hanyas voltál évvégén. Szerintem nem érdemes elcseszni azt az egy félévet...
2020. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem nekem kell én messze állok tőle csupán információ de itt olyanra is gondolok h 2.félévben az ablakon közlekedsz és kapsz szaktanárit vagy egyebet

hogy az mennyire befolyásolja a jelenkezést(mert a 8.as félév ami számít az évvége az nem)

2020. aug. 17. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
A jelentkezés ha jól tudom nem befolyásolja, mivel mire kiderül ék az évvégi jegyek addigra már felvettek. De a megítélést befolyásolja.
2020. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi
2020. aug. 17. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!